Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más meleget is érdekelne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más meleget is érdekelne milyen lehet puncit dugni?

Figyelt kérdés
Alapjáraton csak a srácokra áll fel, de kíváncsi vagyok, milyen egy punciba tenni, beleélvezni, mennyiben más mint a popsi...

2015. máj. 26. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én csináltam már kíváncsiságból, egy szép, csinos lánnyal. nekem sem áll fel nőre, de mondjuk én az arcába élveztem. semmi extra egyébként elment egynek, csak szexuálisan nem vonzott és fiúkra gondoltam, hogy el tudjak élvezni...
2015. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is, hogy egy párhoz kéne csatlakoznom és ott a másik pasitól be tudnék indulni, aztán a csajt megdugni :D
2015. máj. 26. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyesmire nőt nagyon nehéz találni. Tolnában Paks mellett lakom, itt még normális pasit is nehéz találni.

Társkereső oldalon már volt, hogy beszélgettem nővel, tudta, hogy meleg vagyok. Felajánlotta, hogy kipróbálhatom vele.

Nem mertem belevágni, pedig nekem is megfordult már ilyesmi a fejemben.

2015. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!