Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tudjam meg, hogy meleg-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam meg, hogy meleg-e a haverom?

Figyelt kérdés
Rá vagyok indulva teljesen, amikor együtt van tesi óránk, mindig a csodás testét/seggét nézem..
2015. máj. 20. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Hajolj le a szappanért a zuhanyzóban. De az emberek kevesebb, mint 1 százaléka meleg, tehát nincs sok esélyed.
2015. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

-Langyi vagy?

-Igen

-Szupi, en is.



Ennyi

2015. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sajnos nem ilyen egyszerű
2015. máj. 20. 11:58
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

"De az emberek kevesebb, mint 1 százaléka meleg, tehát nincs sok esélyed."


Viszont biszexuális annál több van...

De amúgy kérdezgesd a témáról,vagy tegyél neki jeleket. Ha közeledik,akkor már érzed a dolgokat teis.

2015. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kovpet ***** válasza:
100%

"De az emberek kevesebb, mint 1 százaléka meleg"


5-10%-ra becsülik amúgy.

2015. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 10% ot tudtam eddig
2015. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Le lettem pontozva :( A 10% gyanúsan soknak hangzik. Akkor az azt jelentené, hogy az ismerőseim kb. 10%-a meleg a Facebookon, pedig tudtommal egy sem az, persze ismerős ismerősei között akad jópár.
2015. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelj ha úgymond jó haverod és nem tudom jártok kávézni vagy csináltok valamit közösen akkor finomat tedd fel lasascskán a kérdést, próbálj utalgatni rá. Vagy a másik lehetőség ahogy én csinálom, hogy nyíltan megkérdezem (sajnos NEM válasz fogsz kapni :D ) de mikor elmesélem hogy meleg vagyok és megbizaht bennem meg ilyenek akkor elmondja az igazat. Persze ez nagyon személység függő is no de én nem ártani akarok. Jajj és ha úgymond nincs semilyen árulkodó jel arra hogy meleg akkor fölöslegesen kérdezed. Max mond el neki te hogy mleg vagy és ha véletlen meleg lenne ő is és bejönnél neki úgyis elmondja. (Az idő mindent megold ) 19/f
2015. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokat kell beszélgetni vele. Sok olyan témát, ami mindkettőtöket érdekel. Mikor már látod, hogy vágyik arra, hogy veled legyen, hogy beszéljen veled, hogy kívánja az közös sustorgást, akkor lehet tovább lépni, mikor már a bizalmába férkőztél. Meg kell említeni neki a melegeket. Például egy történetet. Láttál két srácot, amint lopva megcsókolták egymást, vagy megsimogatták egymás fenekét. Még meg is jegyezheted, hogy milyen aranyosak voltak, illetve azt, hogy te nem ítéled el őket. Ha pirul, zavarba van, vagy sokat gondolkozik azon, mit válaszoljon, akkor valószínű, hogy Ő is úgy gondolkodik. Akkor esetleg folytathatod a faggatózást, vagy bevallhatod neki, hogy már Te is voltál hasonló helyzetben, mikor a buszon szemezett veled egy srác, és annyira jól esett már az is, hogy néz. Kérdezz rá, hogy Ő mit tett volna ilyen helyzetben.

Aztán lehet olyan is, hogy néha, mikor beszélgettek, megsimítod a kezét, vagy a vállát. Aztán kicsit tovább hagyod/felejted rajta a kezed. Tovább nézel a szemébe,olyan révedezőleg, aztán mikor megkérdezi, hogy mi bajod, mintha nem is arra figyeltél volna, amit mond, csak bocsánatot kérsz, amiért nem figyeltél. Ha unszol, hogy mond el, min töröd a fejed, akkor csak annyit kell mondanod, hogy nézted milyen szép, őszinte a szeme.

Meg lehet dicsérni a testét, az izmait, ha egyáltalán izmos. Ha nem, akkor unszolni, hogy eddzen, hogy szép formás legyen az alakja, mert neked is az olyanok tetszenek.

2015. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó :) végig RÁ gondoltam, amikor olvastam az írásod :) Nagyon köszönöm! pacsii
2015. máj. 21. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!