Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt egy történet a táborban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy történet a táborban szerintetek valóság volt?

Figyelt kérdés
Szóval ez még tavaly nyáron történt de senkinek sem meséltem el ,táborban voltunk nem sulis tábor hanem barátokal voltunk lent szántódon nyaralni sokan és faházakban aludtunk egy szobában 4-en egy ágyas ágyakban az egyik nap este nagyon meleg volt és nyáron amugysem szoktam takaroval aludni mert meleg és kitakaroztam takaro nélkül alsó nadrágban aludtam és azt álmodtam hogy az egyik szoba társam nem mondom a nevét ,hogy dugja a fenekem .álmodtam de nagyon valóság hű volt és éreztem egy kellemes nyomást a popsi likamnál aztán álmomban elélveztem és arra keltem hogy az ágyam és a popsim is tiszta sperma és a alsó nadrág félig levan rolam Húzva. Az a srác egyébként az egész tábor alatt nagyon furcsán viselkedett szemezgetett a fiukal és nagyon csendes volt ,én teljesen hetero vagyok de még mindig nagyon össze vagyok zavarodva hogyan tudjam meg ez tényleg megtörtént? Szerintetek?megkérdezem azt a srácot hogy hey bocsi nehari de dugtál meg tavaly nyáron?ez nekem nagyon nehéz nem tudom hogy tényleg megtörtént e

2015. ápr. 10. 21:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Lol, ha lányok már tágítottak is ki, és maszírozták a prosztatádat, az nem azt jelenti, hogy pl fél év múlva úgy csusszan be egy farok a fenekedbe, mintha tárva nyitva lenne az ajtó. Azt bizony közvetlenü előtte kell kinyitni.
2015. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

ha dug, akkor felébredtél volna.


kivéve persze, ha beadott valami altatót, amitől elkábultál és azt hitted, csak álmos vagy, de valójában kiütött úgy, hogy nem ébredtél fel.

2015. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Becixxx ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak szeretted volna... Nem tudod fölkeresni őt, hogy megkérdezd? Tényleg tőle kéne megkérdezni. Reggel mellette ébredtél?
2015. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
de hogy ebretem melete de egy szobaban aludtunk viszont 4-en aludtunk egy szobaban es fura hogy a tobbiek sem vetek eszre semmit vagy oket is elaltata es megdugta vagy nem akarnak szolni nekem hogy medugot vagy nem tudom,egyebkent hevesi fiu es nincs baratnoje es nem is tudni hogy volt e neki valaha ezert eleg gyanus hogy meleg e
2015. ápr. 11. 11:57
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Ennél nagyobb hülyeséget életembe nem hallottam még. Nem hiszem el hogy nem tűnt fel hogy valaki éppen kormolja a kéményt
2015. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mire emlékszel ebből?

Mit láttál?


Hogyan helyezkedtetek el?

2016. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

Ha álom volt, ha valóság, tök mindegy, mert egy a lényeg:

Elélveztél erre a gondolatra, ergo homoszexuális hajlamod van. Amúgy kamunak tűnik a sztori, de ha igaz, akkor lehetetlen, hogy nem ébredsz fel rá, és kicsit nyersen fogalmazva, de csatak b*zi vagy, hogy ilyenről álmodsz :D

2017. dec. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Na kiderült valami közben? Esetleg rákaptál az ízére?
2017. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na?Valami?
jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!