Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt egy történet a táborban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy történet a táborban szerintetek valóság volt?

Figyelt kérdés
Szóval ez még tavaly nyáron történt de senkinek sem meséltem el ,táborban voltunk nem sulis tábor hanem barátokal voltunk lent szántódon nyaralni sokan és faházakban aludtunk egy szobában 4-en egy ágyas ágyakban az egyik nap este nagyon meleg volt és nyáron amugysem szoktam takaroval aludni mert meleg és kitakaroztam takaro nélkül alsó nadrágban aludtam és azt álmodtam hogy az egyik szoba társam nem mondom a nevét ,hogy dugja a fenekem .álmodtam de nagyon valóság hű volt és éreztem egy kellemes nyomást a popsi likamnál aztán álmomban elélveztem és arra keltem hogy az ágyam és a popsim is tiszta sperma és a alsó nadrág félig levan rolam Húzva. Az a srác egyébként az egész tábor alatt nagyon furcsán viselkedett szemezgetett a fiukal és nagyon csendes volt ,én teljesen hetero vagyok de még mindig nagyon össze vagyok zavarodva hogyan tudjam meg ez tényleg megtörtént? Szerintetek?megkérdezem azt a srácot hogy hey bocsi nehari de dugtál meg tavaly nyáron?ez nekem nagyon nehéz nem tudom hogy tényleg megtörtént e

2015. ápr. 10. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kkkkamuuuu
2015. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért felébredtél volna hogy gyömöszölnek,úgyhogy csak álom volt.
2015. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem keltél fel arra, hogy valaki megdug? Jó mélyen alhatsz haver :D
2015. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé fals információnak tűnik. :D


Ha mégis igaz, akkor a válaszom: tuti álom volt, azért volt csak spermás minden, mert az álmod alapján ténylegesen is elélveztél. Ha a valóságban dugott volna meg, akkor felkeltél volna rá... Pláne, hogy állításod szerint heteró vagy, és a valóságban toltak volna popsiba, ami tök szokatlan - elsőre gondolom kellemetlen is - lett volna!

2015. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Bár ha erre élveztél, akkor én a helyedben végiggondolnám azt a " teljes heteróságot". :D

#4 voltam

2015. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

" Az a srác egyébként az egész tábor alatt nagyon furcsán viselkedett szemezgetett a fiukal és nagyon csendes volt"

Ez nyilván feltűnt neked, s ezen a nyomon elindulva álmodtál ilyen zöldségeket.

2015. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Ebből filmet lehetne rendezni "Még tudom, kit dugtál tavaly nyáron" címmel. :D
2015. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű álom volt, mert különben felébredtél volna. Hacsak nem kaptál előtte valami olyan szert, amitől mélyebben aludtál, mint kellett volna, és tényleg megdugtak. Másnap nem volt érzékeny a popsi lukad?
2015. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem volt erzekeny masnap,viszont arra a kerdesre hogy ki voltam e tagitva az elott ,igen lanyok csinaltak mar nekem prosztata masszast a kezukel ujjaztak mar szoval nem vagyok annyira szuk hogy ne lehessen belem hatolni ezert is felek attol a gondolatol hogy hetero letemre belem hatolt egy ferfi nemi szerv ,tavolodni akarok a gondolatol.
2015. ápr. 10. 23:04
 10/19 Joe.38 ***** válasza:
23%
Kamu. Fantazmagóra.
2015. ápr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!