Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, de nem merem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de nem merem magam felvállalni. Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz mindezt elfolytani, mellesleg már szeretnék egy fiút is magam mellé.

2014. dec. 9. 10:29
1 2 3 4
 31/34 Gall Misike válasza:
51%

Én 41-éves vagyok. És meleg.

12-éves lányom van. A gyerek vállalás miatt nősültem meg, mert egy családban egy fiúnak meg kell nősülnie.

Ez igy van rendjén.

Nem tudja rólam senki hogy férfiakkal is szexelek.

Sajnos melegnek lenni nehéz. Nem tehetünk róla. De felvállalni nem szabad mert a családunkra szükségünk van és nekik is ránk.


Légy türelmes, majd az élet megmutatja mejik úton menj.

Lehet hogy eljön az idő, és elmész egy egy pasival 1500- km el arrébb, ahol senki nem foglalkozik vele ki-kivel él.!!!!!!!!

2014. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 ftf1983 ***** válasza:
100%
Miért ne lenne szabad felvállalni???? Pont, hogy minél többeknek fel kell vállalniuk önmagukat és nem hazugságban élni!
2014. dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Szia.

Hasonló a helyzet nálam is. Ugyanúgy elsőéves orvostanhallgatóként, ugyanúgy küzdök a coming outtal, pedig úgy érzem az egyetem közössége más, és talán el tudnák fogadni. Mégis bennem van a félelem ezzel kapcsolatban, viszont egyre többet gondolok rá, és talán előbb-utóbb felvállalom.


Azóta nálad hogy alakult a helyzet?

2015. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Bence_ ***** válasza:
64%

De ezt így be kell jelenteni?

Kell az a része, hogy az ember felmenjen a színpadra, meg köszörülje a torkát a mikrofon előtt és nagy nyilvánosság előtt bejelentse meleg vagyok?

Azt gondolom ha megjelenik valahol a párjával akkor aki evve foglalkozik az majd látja és ha valaki rákérdez annak majd elmondod, hogy meleg vagy. Kb úgy mint azt , hogy ma milyen nap van.

2015. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!