Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, de nem merem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de nem merem magam felvállalni. Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz mindezt elfolytani, mellesleg már szeretnék egy fiút is magam mellé.

2014. dec. 9. 10:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Szintén kettes és tízes vagyok: Mi lenne a munkád, ha végeznél az egyetemen? Ha annyira nem fér össze a melegséggel, akkor lehet, hogy nincs is szükség elvégezni, ha úgysem éreznéd jól magad benne. Akkor ugye minden eddigi tanácsom borul. Részemről. Milyen az a végzettség? Kíváncsi vagyok.
2014. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Orvostanhallgató vagyok, minden álmom, hogy orvos legyek, szóval el szeretném végezni, viszont ilyen körökben, tuti, hogy nem jó szemmel néznének rám a leendő kollégáim, és a leendő betegeim sem
2014. dec. 10. 11:32
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nehogy elmondd addig a szülőknek, csináld végig. Az orvos nagyon jó terület. Szerintem tévedsz. Egy orvost nem ez alapján ítélnek meg. Lehet, hogy el is húzol innen, akkor meg főleg jobb környezetbe kerülsz. Bár inkább maradj itt, így sincs valami jó helyzet. Ez nem ide tartozik, de két doktornál voltam, mindkettő "fekete". Nagyon rendesek és egészen más a mentalitásuk, nekem sokkal szimpatikusabbak, mint a magyar távolságtartó kivagyi dokik. (persze nem általános ez sem). Szóval ennyi erővel őket is kinézhetnék, amilyen emberek lakják ezt az országot (ez sem általános). Ez nem gáz. Sok sikert a tanulmányaidhoz! Na és az életedhez!
2014. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok: és a kutatás területe? Az mennyiben más? Ott gondolom más a helyzet, bár nem vagyok otthon doki témában.
2014. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Mindenképpen betegeket szeretnék gyógyítani. :) Igazából még csak elsőéves vagyok, szóval még nem igazán tudom a szakterületet, de nagyon sok minden érdekel. Leginkább a belgyógyászat és a kardiológia érdekel, de még az sok idő. Egyetemen is szívesen tanítanék, mint orvos: élettant, sejtbiológiát, anatómiát, szövettant, biokémiát, ezek közül valamelyiket. Bár élettan csak másodévben lesz, de nagyon tetszik.
2014. dec. 10. 11:53
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd abba, örülj, hogy komolyan érdekel. Gondolom ezt nem is lehet anélkül csinálni. Ne cseszegesd magad azzal, hogy jaj mit szólnak meg ilyenek. Legyél büszke magadra, hogy vannak terveid és komolyan veszed a jövőd. Koncentrálj erre. Legfeljebb, ha "bekattansz", pszichiáter leszel. :) Nyugi, csak poén volt. :)
2014. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
:D Nagyon köszönöm a válaszokat :) féltem h sok negatív kommentre számítottam, szebbé tettétek a napomat
2014. dec. 10. 13:28
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én fiús leszbikus vagyok de pl a szüleimnek rokonaimnak nem mondtam el nyíltan de nem is kérdeznek rá....pedig láthatóan valami nem stimmel velem+jobb csendben maradni.

Néhány embernek mondtam el akikről tudom, hogy nem árulnának el semmilyen körülmények közt. Amikor velük vagyok csak önmagamat adom aki vagyok és nagyon jó kedvem is van.

2014. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Bence_ ***** válasza:
100%

Szerintem azok akik szülőként nem fogadják el a gyermeküket azoknak fontosabb a külvilág mint a gyermekük.

Itt max annyi van, hogy a fiam párja nem Sára lesz hanem Sanyi. De nem meghalt, nem gyilkos hanem meleg. Ennyi.

Orvosnál meg tök 8. Amikor Elmegyek egy belgyógyászhoz pont nem érdekel a szexuális hovatartozása. Nem,is tartozik rám.

Akinek meg a baráti táraosága ezt nem fogadja el azok meg nem barátok.

2014. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 ftf1983 ***** válasza:
100%
Ismerek meleg orvosokat, sőt nem kevés orvostanhallgatót is és egyiknek sincs gondja ebből. Sőt a SOTE-ra járók nyíltan is vállalják melegségüket.
2014. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!