Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, de nem merem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de nem merem magam felvállalni. Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz mindezt elfolytani, mellesleg már szeretnék egy fiút is magam mellé.

2014. dec. 9. 10:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
77%

"De mi az hogy felvállalni? Miért kell világgá kürtölni? Miért kell olyannak tudni róla, aki nem akar? "


a felvállalás nem világgá kürtölést jelent, hanem az állandó hazudozást és bújkálás megszüntetését

2014. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Mint majdnem minden meleg, úgy én is átmentem ezen, ráadásul pontosan 19 évesen. Jelenleg 22 éves vagyok és még mindig tanulok, itthon lakom szüleimmel. Lassan 3 éve, hogy van párom, ennek ellenére itthon még nem coming out-oltam. Tudják a barátaim, testvérem, viszont a szüleimnek nem akarom addig elmondani, amíg itthon lakom. Bár én 100%-ig biztos vagyok, hogy anyukám elfogadná, apukám véleménye pedig nem érdekelne.

Szerintem az a lényeg, hogy legyenek meleg haverok körülötted, hogy lásd a mintát, hogy így is teljes értékű életet lehet élni.

Valamint ha lehet, ne akarj görcsöse párt magadnak. Legyen az a célod, hogy jó fej meleg srácokkal megismerkedj és ha az égiek isi úgy akarják, úgyis megtalálod az igazit.

Nekem ezek segítettek ebben a helyzetben, amiben most Te vagy.

22/f

2014. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%

Azt még megértem hogy szexel valaki pasikkal is mert élvezet a lényeg. De járni vagy mást csinálni velük az tényleg bu*is és gusztustalan.

A punci az csak Punci!

2014. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Kései Sirató ***** válasza:
64%
Ha nem akarod felvállalni, akkor ne vállald fel! Ha lesz pasid, akkor majd elég azt mondanod, hogy egy haverod.
2014. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! :) Sokat segítettek és nekem is jobb, hogy kiírhattam ezeket magamból.
2014. dec. 9. 15:30
 16/34 Bence_ ***** válasza:
100%

Azért is lehetnének evvel a problémával toleránsabbak az emberek mert ilyesmin sokan átmennek.

Akinek van valami álma, célja az fog találkozni támógatokkal és negatív emberekkel is.

Családnak kéne a legnagyobb biztonságot adnia. Enélkül a biztonság nélkül nagyon nehéz egészségesen fejlődni.

2014. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Ha tényleg biztos vagy benne ,hogy meleg vagy ,egyetlen lehetőséged van :kijönni a szekrényből !!
2014. dec. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Miért ne lennék benne biztos? Persze, hogy tudom. Eleinte nehéz volt elfogadni, de utána megbékéltem vele. Elfogadtam magam, viszont nagyon félek az emberek hozzám való viszonyától. A pályám is olyan, hogy naponta emberekkel kerülök majd közvetlen kapcsolatba, viszont ha ez kitudódna, akkor az biztos nem vetne majd jó színt a későbbi munkámra. :/
2014. dec. 10. 09:31
 19/34 anonim ***** válasza:
átérzem, hasonló helyzetben vagyok. Én elmondtam egy olyannak akinek talán nem kellett volna.. Mert azt érzem nyeregbe érzi magát velem szembe..Ha kitudódik anyámat a halálba kergetném vele, és azt nem élném túl.. Bele sem gondolok a család többi tagjára.. Nem olyan egyszerű csak leszarni mindent és élni saját életet. Tisztelem hogy vannak ilyenek de sok függ a körülményektől. Annak könnyebb nyilván aki nem függ már a családjától..
2014. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 ftf1983 ***** válasza:
Az elfojtás nem jó megoldás! Fogadd el magad, barátkozz, ismerkedj melegekkel és nem kell rögtön otthon a vasárnapi ebéd közben bejelenteni. De ha megismersz melegeket, lesz kivel megbeszélni az érzéseidet, gondolataidat, gondjaidat sokkal könnyebb lesz Neked. Aztán majd idővel a családod előtt comingolsz.
2014. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!