Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, tudnátok nekem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, tudnátok nekem egy kicsit segíteni?

Figyelt kérdés

Ha csak ocsmánykodni jöttél ide, akkor kérlek, tedd meg máshol! Köszönöm!

A kérdéseimre tényleg komoly válaszokat szeretnék kapni, és nagyon örülnék, ha időtök és kedvetek engedi, akkor bővebben válaszolnátok rájuk. :)


Az öcsém pár hónapja bevallotta, hogy meleg, ami nem kis vitát okozott a családban. A minap apánk fejéhez vágta, hogy ő azt szereti, "ha jól megbasszák".

Ez azóta se megy ki a fejemből, főként, mert nem tudom érte hibáztatni. Így egyre kíváncsibb lettem, de az öcsémet nem merem kérdezgetni róla, mert itthon nagyon feszült a helyzet, viszont szeretném megérteni őt.

Elkezdtem olvasgatni a téma után, de az anatómiai és biológiai része kevésbé érdekel, mint az érzelmi, testi.

Egy szó mint száz, ezek lennének a kérdéseim a témával kapcsolatban: Milyen érzés az anál a férfiaknak? Én egyszer próbáltam magamnak, mikor a párom nyaggatott vele, de nekem inkább fura volt, így nem mentem bele.

Minden alkalommal szükséges síkosítót és óvszert használni? Nem a védekezés miatt kérdezem, tudom, hogy a pasik nem nedvesednek és erre kell rásegíteni, de minden alkalommal szükséges ez? Mennyivel érzékenyebbek azok a férfiak, akik alul vannak? El tudtok menni csak az análtól, vagy csupán a mellbimbók izgatásától? Milyen gyorsan tágultok? Minden szeretkezés előtt elő kell készítenetek magatokat? Olvastam azt is, hogy fontos, hogy utána rendesen megmosakodjatok. El nem tudom képzelni ezt a sok "macerát". Mennyivel másabb az anális orgazmus, mint mondjuk a nőké vagy a rendes elélvezésnél? Mivel mind a ketten férfiak vagytok, durvábban is csináljátok? Milyen nektek az első? Mekkora a fájdalom, milyen érzés és utána milyen lesz? Mennyi idő után szoktok hozzá? Mennyivel másabb egy ilyen együttlét?


Nem bánom, ha kiegészítitek, beszámolót írtok, csak tényleg szeretném a lehető legjobban megérteni, átérezni nőként a melegek szexuális életét. Sajnálom, ha sok butaságot kérdeztem, és előre is köszönöm a válaszokat és a türelmet! :)


20/L



2014. okt. 24. 10:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is azt javaslom, hogy legyél az öcséddel megértő. Hidd el szüksége van rá. Ne hagyd elkallódni. Meglásd meghálálja.
2014. okt. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!