Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, tudnátok nekem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, tudnátok nekem egy kicsit segíteni?

Figyelt kérdés

Ha csak ocsmánykodni jöttél ide, akkor kérlek, tedd meg máshol! Köszönöm!

A kérdéseimre tényleg komoly válaszokat szeretnék kapni, és nagyon örülnék, ha időtök és kedvetek engedi, akkor bővebben válaszolnátok rájuk. :)


Az öcsém pár hónapja bevallotta, hogy meleg, ami nem kis vitát okozott a családban. A minap apánk fejéhez vágta, hogy ő azt szereti, "ha jól megbasszák".

Ez azóta se megy ki a fejemből, főként, mert nem tudom érte hibáztatni. Így egyre kíváncsibb lettem, de az öcsémet nem merem kérdezgetni róla, mert itthon nagyon feszült a helyzet, viszont szeretném megérteni őt.

Elkezdtem olvasgatni a téma után, de az anatómiai és biológiai része kevésbé érdekel, mint az érzelmi, testi.

Egy szó mint száz, ezek lennének a kérdéseim a témával kapcsolatban: Milyen érzés az anál a férfiaknak? Én egyszer próbáltam magamnak, mikor a párom nyaggatott vele, de nekem inkább fura volt, így nem mentem bele.

Minden alkalommal szükséges síkosítót és óvszert használni? Nem a védekezés miatt kérdezem, tudom, hogy a pasik nem nedvesednek és erre kell rásegíteni, de minden alkalommal szükséges ez? Mennyivel érzékenyebbek azok a férfiak, akik alul vannak? El tudtok menni csak az análtól, vagy csupán a mellbimbók izgatásától? Milyen gyorsan tágultok? Minden szeretkezés előtt elő kell készítenetek magatokat? Olvastam azt is, hogy fontos, hogy utána rendesen megmosakodjatok. El nem tudom képzelni ezt a sok "macerát". Mennyivel másabb az anális orgazmus, mint mondjuk a nőké vagy a rendes elélvezésnél? Mivel mind a ketten férfiak vagytok, durvábban is csináljátok? Milyen nektek az első? Mekkora a fájdalom, milyen érzés és utána milyen lesz? Mennyi idő után szoktok hozzá? Mennyivel másabb egy ilyen együttlét?


Nem bánom, ha kiegészítitek, beszámolót írtok, csak tényleg szeretném a lehető legjobban megérteni, átérezni nőként a melegek szexuális életét. Sajnálom, ha sok butaságot kérdeztem, és előre is köszönöm a válaszokat és a türelmet! :)


20/L



2014. okt. 24. 10:58
1 2
 1/11 kovpet ***** válasza:
81%
Nem minden meleg análozik, apád meg egy tahó ősember. Az öcséddel meg legyél kedves helyette is, most biztos szüksége van a megértésre.
2014. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Huhh jó sok kérdés.

Hogy milyen érzés, hát szerintem ezt nehéz elmagyarázni xD Előbb légyszi magyarázd el nekem milyen érzés a vaginális szex xD

Amúgy ez is olyan dolog, ami agyban dől el, ha az ember akarja, kívánja, akkor egyszerű lesz, nem lesz vele gáz és élvezni fogja. Ha fél tőle, görcsöl, nem akarja igazán, csak erőltetik, akkor rossz lesz, fájni fog, nem fogja tudni élvezni, stb.

Nem kell minden alkalommal síkosítót használni. A péniszen azért van előnedv, meg ott a nyál :P Szal nem muszáj a síkosító, tény, hogy kezdőknél azért ajánlott :D

Óvszer akkor kell, ha az ember nem bízik meg 100%-osan a partnerében, de ez ugyanúgy heteróknál is fenn áll.

Elmenni csak az análtól el lehet, de nem minden esetben, csak ha tényleg nagyon be van indulva a passzív fél, és épp olyan hangulata van. De ez ritka, általában verni szokták közben :P Csak a mellbimbók izgatásától elmenni hát ilyenről még nem hallottam xD

Előtte mosakodni nem árt (vagy gumi), de utána miért fontos? o.O Erről még nem tudtam :D

A legtöbb srác elég gyorsan tágul, azzal nincs sok macera, persze, ahogy írtam, ez is agyban dől el. Ha fél a passzív srác, vagy nem akarja igazán, akkor az Istennek se fog kitágulni.

Az anális orgazmus sokkal mélyebbről jön, erősebb érzés, ezt nem tudom máshogy megfogalmazni xD

Az, hogy ki csinálja durván, meg ki gyengéden, tökre egyénfüggő. Van, aki keményebben szereti, van, aki nem. Az általánosságban igaz, hogy a fiúk nyitottabbak szex terén, meg sok minden, amit a lányok megalázónak tartanak, fiúknak nem az pl. én még nem találkoztam olyan sráccal, akinek probléma lett volna a szopás, vagy hogy lenyeli-e, vagy ha az aktív irányítja orális szex közben :P A heteró haveroktól meg nem azt hallom, hogy ezek a lányoknál is ilyen magától értetődő dolgok lennének :D

Ha jól csinálják, az első alkalommal se fáj, maximum egy kicsit, de pár alkalom után bele lehet jönni.

Mennyivel másabb? Nem tudom, nem voltam lánnyal.

2014. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 omba ***** válasza:
96%

Most az érdekel, hogy az öcsédnek mi ebben a jó, és hogyan, vagy magad miatt kérded?

Nem vagyok meleg, én csak nűvel gyakoroltam eddig, - de akkorát még sohasem élveztek, kikkel jól jött össze a dolog.

Spontán volt, semmi macera előtte, azt el se tudom képzelni, olyan illúzió romboló lehet.

Ha egy pasinak betolják, ő meg hatalmasat fog élvezni, ez, amit másként prosztata masszásként hirdetnek.

2014. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

kovpet: Apánk nem ősember, csak maradi. Szeret ő minket, csak nem érti ezeket. Egyébként köszönöm a válaszod! Az öcsémre mindenképpen odafigyelek, csak ne zárjon ki ennél is jobban.


moonlightsentinel: Nagyon szépen köszönöm, hogy mindenre így kitértél! Azt olvastam, hogy utána ki kell mosni a spermát vagy ilyesmi.


omba: Is-is. Az öcsém miatt kezdtem el ezen agyalni, de azon kaptam magam, hogy semmit nem tudok erről és érdekel - magam miatt és a tesóm miatt is.

Köszönöm neked is a választ. :)

2014. okt. 24. 12:36
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

1. kovpet: a szövegértésed most kicsit megbicsaklott. :)

'A minap apánk fejéhez vágta (mármint a fiú, a kérdező öccse), hogy ő azt szereti, "ha jól megbasszák".'

2014. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kovpet ***** válasza:
91%
Kétlem, hogy így értette volna, inkább kimaradt szerintem egy 'a' betű :)
2014. okt. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nono, az akkor azt jelentené, hogy a fater coming out-olt. :DD
2014. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Anyám sikítófrászt kapna, ha apu elhagyná :D


De egyébként: "Az öcsém pár hónapja bevallotta, hogy meleg, ami nem kis vitát okozott a családban. A minap apánk fejéhez vágta, hogy ő azt szereti, "ha jól megbasszák". "


Úgy értettem, hogy a sok vita hevében, amit apám generált, az öcsém végül apánk fejéhez vágta, hogy ő (tehát az öcsém) van alul.

Apánk két napig csendben emésztgette, ami esküszöm, vicces lett volna, de ezekkel nagyon megbántja a tesóm...

2014. okt. 24. 14:37
 9/11 kovpet ***** válasza:
100%

Akkor tényleg rosszul értettem, elnézést.

Arra tippeltem, hogy: "...apánk a fejéhez vágta...".

2014. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

kovpet: Semmi gond, előfordul az ilyesmi :D

Tényleg köszönöm, hogy azért válaszra méltattál, főleg, hogy rögtön arra kértél, legyek az öcsémmel megértő. :)

2014. okt. 24. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!