Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehetne könnyebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne könnyebben túlleni a szakításon? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Majdnem fél évig voltunk együtt. Hivatalosan tegnap írtam meg neki, hogy vége, mivel gyakorlatilag hetek óta nem találkoztunk, mindig talált valami kifogást. Erre még ő sértődött meg és törölt facebookról is. Jó volna ismerkedni is, de melegként egy vidéki kisvárosban ez szinte lehetetlen. És most nagyon nyomott hangulatom van, jó volna valahogy kizökkenni ebből!

2014. febr. 2. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom ,h csak az idő múlása az ami eltud felejtetni 1 ilyen dolgot. De 100% nem tudom mikor gyógyul ki belőle az ember már túltettem magamat rajta rég. Ugyanakkor nagyon sokszor álmomban újból találkozom vele ami ébredés után ismét képes szétkúrni a napomat és borzasztóan fáj.Én azóta sem találtam hozzá hasonló embert és nem is fogok. Sajnos 1 életre bele éget az agyamba a vele együtt megélt idő.Miután vele megszakadtak a dolgok én is próbáltam valakit keresni ,de általában csak hosszú ölelkezések és együtt alvás lett belőle ,h valamelyest enyhítsek a szeretet hiányomon.Vidék ilyen téren totál szívás lehet mert itt Pesten sem túl jó a helyzet ismerkedés terén. Nagyon le vannak korlátozva a lehetőségek és ugyebár 90%-ba mindig csak az alkalmi dolgokon van a hangsúly.Bár én eléggé válogatós is vagyok nem kimondottan külső terén (bár az is fontos) de főként a belső ,h passzoljon az én kis világomhoz.
2014. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is néhány hete szakítottam a párommal. Szerintem ilyenkor a legjobb, amit tehetsz, az, ha éled tovább az életed. Én ilyenkor általában belevetem magam a tanulmányaimba, a munkába és a sportba. Jobbat úgy sem tehetek, az élet megy tovább, és mennél jobban lekötöm magam, annál kevesebbet töröm a fejem a szakításon.

20F

2014. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel, éld az életed!

Fura ez a kérdés, ugyanis a hétvégén egyik barátom pont így járt.. lehet te vagy az.. de te is tudod, ilyen az élet!

20F

2014. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!