Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol találnék segítséget, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találnék segítséget, hogy a meleg vágyam egy rossz élmény elvigye?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom egy rossz élmény elvehetné a kedvem. Ezért arra gondoltam h egy sráccal próbálnék találkozni aki keményen oráloztatna így megutálnám a témát. Egyébként engem pont az izgat h engem fiú elégítsen ki, de nem akarok ilyenekre gondolni. A barátnőm szeretem és ezt ahogy csak lehet el akarom tüntetni. Olvastam, hogy ez pszichésen, stb nem jó ötlet. Én meg akarom próbálni. Csak az a kérdésem, hogy hol nézzek erre partnert? Esetleg szerintetek esélyes, hogy nem vállalja senki?

2013. nov. 29. 13:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
KÉTLEM!
2013. nov. 29. 13:54
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
én tudnék veled nagyon önző lenni, csak még szűz vagyok, és rosszul érezném magam, ha egy ilyen eset lenne az első.
2013. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
fake
2013. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

ezek a hülye kérdések annyira idegesítőek, főleg, hogy utána még ki is akadtok.

A meleg vágyaimat ki akarom élni, de minden frankó legyen, de elmenjen a kedvem tőle, de cuki és ápolt gyerek legyen, de fúj nekem senki ne közelítsen a fenekemhez, de azért mégis meleg tapasztalatot akarok, de fúj nem akarok melegekkel és nem érek senkihez sem hozzá, mert kitudja, hogy mit kapok el! Még egy lányhoz sem szívesen érek hozzá, mert ki tudja milyen börtöntöltelék fertőzte AIDSel és ez minden tök normális!


Álljál fel, menjél el egy meleg bárba, sz*pjál le valakit és essél rajta túl ha tényleg ezt akarod, ne itt rinyálj másoknak! Tudod mit akarsz csak táncolsz jobbra-balra és kifogásokat keresel minden sarkon!

Ha meg nyuszi vagy akkor meg tessék leülni a seg*edre és arcodat befogni.

2013. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Mindig töröm a fejem, hogy mi visz rá arra embereket, hogy a neten olyan stílusban írjanak, ahogy itt sokan teszik ezen az oldalon.


Azért, mert ezt akarom, még nem kell felelőtlennek is lennem. Ha más az, az ő baja, de én nem vok az. Szeretem a barátnőm és a saját defektem miatt nem kívánok vele kiszúrni, de még magammal se.

2013. nov. 29. 14:46
 16/20 Új Magyar Változás válasza:
0%

Az egyetlen biztos mód a szabadulásra, a megtérés. Vagy is Jézus minden hamis vágytól megszabadított a kereszten. Így a titkos vágyak az emberi kívánságban leledzik, testi gondolkodás eredménye. De hála Istennek küldött szabadítót a Messiást.Isten ezt látta, az emberi gyengeséget és engedetlenséget. Ezért küldte Őt.

Nincs az a a rossz élmény, amit ne lehetne túlélni. A vágyad nem el venné még olaj lenne a tűzre.Ne csináld! Isten áldjon! Találj rá arra a kincsre, amit Ő készített számodra.

2013. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves "fake" barátom! Elárulod mitől is fake? Miért is értesz te olyan nagyon ahhoz, hogy én mit akarok, stb? Van egy erős sejtésem, hogy nem ismered a szó jelentését csak láttad vhol és azt írod mindenhova.
2013. nov. 29. 14:47
 18/20 moonlightsentinel ***** válasza:
Mennyire igaza van a #14-nek, jobban le se írhatta volna :D
2013. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Majd én jól leszopatlak.
2013. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én sem tudok számodra pozitív választ adni... Rossz élményt akarsz, de rendes fiúval, nem akarod dildóval szétqratni a feneked, stb... Szerintem te így akarsz fiúval ismerkedni és olyan valakit találni, akivel esetleges pozitív élmény után továbbra is találkozhatsz! Bocs!
2019. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!