Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol találnék segítséget, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találnék segítséget, hogy a meleg vágyam egy rossz élmény elvigye?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom egy rossz élmény elvehetné a kedvem. Ezért arra gondoltam h egy sráccal próbálnék találkozni aki keményen oráloztatna így megutálnám a témát. Egyébként engem pont az izgat h engem fiú elégítsen ki, de nem akarok ilyenekre gondolni. A barátnőm szeretem és ezt ahogy csak lehet el akarom tüntetni. Olvastam, hogy ez pszichésen, stb nem jó ötlet. Én meg akarom próbálni. Csak az a kérdésem, hogy hol nézzek erre partnert? Esetleg szerintetek esélyes, hogy nem vállalja senki?

2013. nov. 29. 13:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

biztos találsz egy 60 évest vagy egy régen nem fürdött hajléptalant aki le akar sz**atni. Craigslist vagy hasonló, akár te is hírdethetsz.

Lehet már a látványtól is elmegy a kedved, de csináld végig a biztos eredményért.

2013. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azért logikusan egy normális és értelmes fiúra gondolok én is. Már csak azért is, mert nem akarok semmi nemibetegséget bónuszba. Csajoknál is figyeltem erre, mert sajnos nagyon sok csaj beteg csak nem tud róla. Mivel mondjuk az exe járt prostikhoz. Döbbenet, hogy mennyire nem veszi ezt a témát se komolyan senki. LE merem fogadni, hogy az itt lévők 90%-a azt se tudja mit hogyan kaphat el:(
2013. nov. 29. 13:22
 3/20 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem.. Te biszex vagy? Van bnőd? Magyarul szereted a nődet, de néha megtetszik egy utcán látott csaj és néha pasi is? Ha jól értem ez a szitu, nem tudom ez nálatok hogy megy, ilyenkor a bnődtol megkapsz mindent amire vágynál, csak néha megtetszik egy egy pasi is? Vagy a nőd nem is tud emiatt megadni mindent?
2013. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem tetszik meg egy pasi se. Viszont néha gondolok rá h fiatal srác elégítsen ki. Vagy shemale, vagy szóval a lényeg, hogy nem lány. A lényege a kérdésnek viszont nem ez! HAnem az, hogy akarok egy rossz élményt, amitől elmegy a kedvem.
2013. nov. 29. 13:29
 5/20 anonim ***** válasza:

annál jobban elmegy a kedved tőle. Egy 60 éves meg nem biztos, hogy beteg és nem lehet mindent orállal elkapni.


Szóval meg akarod utálni a hajlamodat, de a tökéletes pasival akarsz összejönni.


Csak a vicc jut eszembe:

"Vadász, vadász, de ba**szni jársz ide"

2013. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja 3. Vagyok, azért kérdezem, mert ha a bnőddel teljesnek érzed a szexuális kapcsolatod, akkor sztem szard le, hogy mások megtetszenek e, mások is így vannak vele, csak nekik csaj nők tetszenek meg néha.. Vagy úgy érzed, hogy nem elég az hogy egy nővel vagy? Akkor nem is annyira jó az a kapcsolat :/
2013. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, én azért érdeklődők, mert szerintem ez az elmegy majd tőle a kedved téma egy baromság.. Ennyi erővel miért nem kéred meg a bnődet, hogy egy műf szal megrakjon? Ezt komolyan kérdezem
2013. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves 5.

Ha figyeltél azt írtam azért lehetőség szerint ne igénytelen legyen, mert nem kívánok hazavinni semmi betegséget. Ennyit írtam. ÉRTELMEZZ és ne csak olvass!


6. Hát rendben van minden otthon, de akkor is van néha olyan vágy....

Ez olyan, mint ahogy csajokat is megnézi az ember azért mert van barátnője. Ugyanígy jön elő néha a vágy. Tehát nem a kapcsolatban van a hiba. Nincs olyan pasi a világon szerintem aki csak a szerelmére gondol, stb.

2013. nov. 29. 13:34
 9/20 A kérdező kommentje:
Fú, dehogy. Oda be nem rak senki és semmit. Azért nem sérüléseket akarok, meg egyebet, hanem egy rossz élményt. ENNYIT! Semmi mást.
2013. nov. 29. 13:35
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora barmoságot. De próbáld csak ki, hátha rákapsz a dologra. :D
2013. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!