Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak? (meleg kérdés)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Meleg fiú vagyok szeretnék ismerkedni,de nem merek meleg társkeresőkre,mert félek hogy kiderül. Nagyon vágyom egy srácra.Bár lehet már tudják,vagy sejtik rólam mert lányokkal ritkán látnak.Az életemben eléggé sok lányt vissza utasítottam,akik szeretek volna velem kapcsolatot.Voltam már fiúkkal de azok csak alkalmik voltak, és ők szedtek fel engem.Most már kapcsolatot szeretnék.De mostanában ritkán járok bulikba,mert nincs nagyon kivel.A barátaim inkább otthon ülősek vagy a barátnőjükkel vannak. 27F meleg

2013. aug. 11. 20:37
 1/3 anonim válasza:
100%
Vannak kifejezetten meleg szórakozóhelyek a fővárosban, ott kell ismerkedni.
2013. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagy!! meddig akarsz burokban élni?
2013. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem értem!! nem mersz regisztrálni sem, de kapcsolatot szeretnél?? és a párodat majd rejtegetni fogod? egyszer úgyis kiderül, én nem várnék vele a helyedben, hidd el nekem, h sokkal könnyebb lesz minden utána :) modern világban élünk, az emberek már elég toleránsak szerencsére :) a szerelem nemtelen,kortalan! :)
2013. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!