Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha tetszik a jóképű fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik a jóképű fiúk arca, akkor már meleg vagyok, vagy ez valamilyen szinten még normális? Normális válaszokat légyszi!

Figyelt kérdés
Nagyon félek, nem szeretnék meleg lenni, mert nem akarom, hogy utáljanak az emberek.

2013. aug. 10. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy tetszik? Ha csak konstatálod, hogy igen, ez a srác jól néz ki, ezt elismered, akkor az nem gáz (bár melegnek lenni sem gáz). Viszont, ha úgy tetszik, hogy megcsókolnád, meg ilyenek, akkor az már jelent valamit...
2013. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Csak szólok, hogy a melegeket sem utálják az ismerőseik, az ismeretlenek meg úgyis utálnak valamiért...mármint a neten úgyis vannak olyanok, akik a te általad képviselt valamilyen csoportot utálják (budapesti, vidéki, panelproli, pestiértelmiségiköcsög, agyatlan jobbikos, komcsi, zsidó, cigány, kutyás, kutyagyűlölő stb.). Melegnek lenni is pont ilyen.

És igen, a kérdés az, hogy szexuális érdeklődés van-e benned irántuk, vagy csak felfedezed a szépséget bennük? Mindkettő NORMÁLIS, csak az előbbi utal arra, hogy a fiúk szexuálisan érdekelnek -> nem vagy tisztán heteró (és ezzel pont a többséghez tartozol szerintem).

2013. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Mire izgulsz a pnára vagy a farokra?
2013. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
szerény véleményem szerint nem normális
2013. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk aztán a fene sem tudja, lányoknál ez elég általános


mármint, hogy egymást stírölik

2013. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem áll fel rá a farkad, akkor nem vagy meleg.
2013. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális is lehet, ha nem tudod hogy miért tetszik. Szóval lehet csak azért nézed, meg azért gondolod hogy tetszik, mert irigykedsz rá, és arra gondolsz hogy milyen jó lenne ilyen arccal élni, mert akkor biztos több csajod lehetne. Szóval ha ilyen van az nem gáz.
2013. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Hogy te mit érzel, azt szinte senki nem tudja értékelni, bár segítene, ha aaz életkorod leírnád - mindenesetre úgy hangzik, hogy nem volt még barátnöd.


Nekem kellett vagy 10 év h bevalljam magamnak, hogy bi vagyok. Még most sem tudom túl pontosan, mivel nem próbálkoztam... Nna EZT a hibát ne kövesd el! Hogy másoknak mit mondasz, az más tészta.


Sztem, egy jó hozzáállás, ha nem érdekel a kérdés, és egyszerüen azzal jössz össze aki tetszik, és késöbb lehet gondolkodni, hova sorolod magad... ha ez érdekes egyáltalán.

Mindenesetre sok fiatal próbál ki pár 'extra' dolgot szexuális téren, és ettöl még heteró marad.

A kérdés messze nem olyan egyszerü, mint a legtöbben gondolják.

Sok hasznos infó:

[link]

2013. aug. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!