Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homofóbia, pszichés vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homofóbia, pszichés vagy genetikai torzulás?

Figyelt kérdés
ň

2013. jún. 24. 10:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
13%

Ugye homofób csak hetero ember lehet. (Divatos mást gondolni, unatkozó pszichológusok mondogatják a magukét, de nem.) Pszichés eredetű. Félsz tőlük, irtózol.


Természetes dolog, hisz irtózunk attól is, aki hullákkal csinálja.

2013. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is pszichés eredetű torzulás. akkor ezt meg is beszéltük :)
2013. jún. 25. 20:19
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

"Homofóbozni pont annyira nem menő mint leb*zini valakit. Mindkettő tuskóság, tolerancia hiánya."


Az intoleranciát miért kellene tolerálni?

2013. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
94%

Akkor nyilván az orális szex, anál szex, az óvszerhasználat és fogamzásgátló szedése is betegség, mert természetellenes. Mostantól mindenki csak akkor közösülhet, hogyha gyereket akar. Aki meg nem csak akkor közösül, vagy nem csak akkor létesít bármilyen szexuális kapcsolatot egy másik emberrel, az beteg, természetellenes és undorító.



GRATULÁLOK!

2013. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
60%
és mi van akkor, ha valaki irtózik a b*uziktól, szó szerint hányingere lesz, ha rájuk gondol, de nem direkt, nem akarja és még bűntudata van tőle! én ilyen vagyok, nem akarok szemét lenni, tudom, hogy a homoszexuálisok is emberek, joguk van olyannak nemhez vonzódni, akikhez vonzódnak...tudom, de valahogy biológiailag mégis rosszul leszek..akkor én most homofób vagyok?
2013. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
17-es: na ennek valószínűleg pszichés oka lehet. Járj utána, v beszélj róla valakivel, aki ért a dologhoz.
2013. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

"és mi van akkor, ha valaki irtózik a b*uziktól, szó szerint hányingere lesz, ha rájuk gondol, de nem direkt, nem akarja és még bűntudata van tőle!"


Akkor a pszichológus tud segíteni. Komolyan. A fóbiáktól meg tud "szabadítani".


"én ilyen vagyok, nem akarok szemét lenni, tudom, hogy a homoszexuálisok is emberek, joguk van olyannak nemhez vonzódni, akikhez vonzódnak...tudom, de valahogy biológiailag mégis rosszul leszek"


1, szerintem azt sem tudod, mit jelent a biológia

2, ha tudod, akkor használd megfelelően a szót

3, senki nem születik homofóbnak. Nevelés, vagy rossz tapasztalat teszi azzá az embert.

2013. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

"és mi van akkor, ha valaki irtózik a b*uziktól, szó szerint hányingere lesz"


hallod, én pont ugyanígy voltam a spenóttal, de szó szerint. nem is tudom, miért, lehet, hogy kiskorokmban elém raktak valami szaruul spenótfőzeléket, és azóta. de aztán felnőtt fejjel elgondolkodtam, hogy hát nem logikus, hogy ennyire utáljak valamit, egy spenótfőzelék miatt aztán rávettem magamat, hogy megkóstoljak mást spenótos ételeket, és ízlett! azóta szeretem a spenótot. nem is értem, hogy utálhattam addig..

2013. jún. 26. 09:35
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó arc lehetsz, kedves kérdező:D
2013. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem bizonyos csoportdinamikákban a homofóbia egy olyan tényező, amikkel a macsó, agresszív férfiak szeretnek kitűnni a többi közül. Ez persze tuskóság, de ez nem zavarja őket. Ezzel ki tudják deríteni, ki még a hasonlóan ellenséges, és agresszív pl. a melgekkel, és ennek célja az is lehet, hogy a csoporton belüli vetélytársaikat "legyözzék". Pl. úgy hogy népszerübbek lesznek a csöndes vetélytársainál, -legalábbis a hasonlóan homofób macsók szemében-!
2013. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!