Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez elítélendő, ha fiú létemre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélendő, ha fiú létemre, nőnek öltözve, harisnyában, magas sarkú csizmában sétálok a Népligetben?

Figyelt kérdés
Volt, amikor megtettem, mert szexuális beállítottságom, passzív,meleg és transzvesztita. A kabátom alatt csak egy száll kombiné volt, semmi más. Láttam hozzám „hasonszőrű” „lányokat” is arra, csak mindenki egy kissé visszafogott volt. Természetesen én is zavarban voltam először, a torkomban dobogott a szívem, de már a második sétánál oldódott a feszültség.

2013. máj. 14. 15:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Tetszenek a lány ruhás fiúk. Én fiú ruhás lâny vagyok. ;) Nekem nagy szerencsém van, mert ezen nem botránkoznak meg az emberek, bár szerintem nem lenne okuk az ellenkezõjén sem. Tény a törvény egyiket sem bünteti. Viszont, ha valakit megvernek vagy lelõnek ezért, azt igen.
2013. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
ott ez elfogadható.
2013. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
73%

te vagy a maúnika showból a "pesti prosti"? :DDDD

[link] itt egy hozzá hasonló partnere, akit lencsevégre volt kapható nemrég xdddd

2013. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Nem értem milyen fotó ez, itt semmilyen női rucis fiú nincs! Azért e M.showbeliektől igényesebb vagyok.

Az már más kérdés, hogy a szexben mit szeretek és kivel!

2013. máj. 15. 16:32
 25/31 A kérdező kommentje:

Valaki itt kért képet a harisnyás lábaimról! Tessék:

[link]

2013. máj. 15. 17:31
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

A kutyusom ott tanul a népligetben a Strázsa kutyaiskolában. Én lehet, hogy láttalak is arra sétálni. Egy darabig néztelek is, mert nem tudtam eldönteni, hogy nő, vagy férfi vagy e. Elég csinos voltál ahhoz, hogy ne ismerjenek fel úgy hirtelen. Még a mozgásod is olyan nőies volt. A párom mondta, hogy a nyakat nézzem, mert ádámcsutkád van.

Persze ha több ilyen van ott, akkor nem biztos, hogy te voltál, de akit láttam, az csinos volt.

2013. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 25-ös belinkelt az a szegedi puncifiú.

Az ott sétál a Kárász utcában.

2013. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%
#28 elmondanám, hogy MINDENKINEK van ádámcsutkája, csak van akinek nem látszik annyira :'D jaj
2013. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem elítélendő,szerintem bátor dolog volt tőled. Amíg nem meztelenül mész addig nincs gond,sőt engem akkor sem zavarna, de biztos túl liberális vagyok:D Jó érzés az embernek amikor felvállalja önmagát,ne törődj azzal ,hogy mások mit mondanak. Szombat/péntek esténként szinte mindig látni transzvesztitákat Budapest utcáin,nincs ezzel semmi probléma.
2013. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Csinos lábad van :$ :P
2013. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!