Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez elítélendő, ha fiú létemre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélendő, ha fiú létemre, nőnek öltözve, harisnyában, magas sarkú csizmában sétálok a Népligetben?

Figyelt kérdés
Volt, amikor megtettem, mert szexuális beállítottságom, passzív,meleg és transzvesztita. A kabátom alatt csak egy száll kombiné volt, semmi más. Láttam hozzám „hasonszőrű” „lányokat” is arra, csak mindenki egy kissé visszafogott volt. Természetesen én is zavarban voltam először, a torkomban dobogott a szívem, de már a második sétánál oldódott a feszültség.

2013. máj. 14. 15:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
kamuuuu :D
2013. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%
szerintem az ilyetén megnyilvánulásaidat tartsd a szobád 4 fala között. senki sem szeret transzikat látni az utcán, nem szép látvány. gondolom, vannak ilyen beállítottságú klubbok stb, ott csinálhatsz, amit akarsz, de csak a feltűnés kedvéért ne rontsd el más napját és gyomrát a másságod mutogatásával.
2013. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne elítélendő? Te is ember vagy, teljesen mindegy, hogy milyen szexuális beállítottságú. :)
2013. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 putyííí ***** válasza:
85%
Az előbb láttalak, nagyon cukkanc voltál!! :D xDD 15/f
2013. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen természetes ha fiu létedre hasonszörü lány vagy. Biztosan igy születtél szüleid legnagyobb örömére. Miért kérdeztél? Csináld ha neked jolesik. Partnert keresel itt?
2013. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
26%
szoktalak látni, én bokornak öltözök esetenként biciklinek, majd ha látlak köszönök
2013. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem ítélem el, ettől függetlenül hányingerkeltő...
2013. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
69%
De jó,hogy nem járok arra :D
2013. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Úgy látom sokan ellenérzéssel és intoleranciával fogadták a másságot felvállalót. Tisztázásképp leírom, külsőleg a ruhámon semmi kirívó nem volt és a viselkedésemen sem! Csak egy női csizma látszódott és egy kevés harisnya, ami a kabáttól látszott. Nyilvánosan semmilyen szexuális dolog nem történt és nem történhet.

Az, hogy a kabátom alatt csak egy fekete szexis női kombiné volt, ezt senkinek ott nem mutogattam. (csak négy fal között a szexben....).Pusztán egy séta volt egy női csizmában!Ez annyira megvetendő, elítélendő dolog egyeseknek?

2013. máj. 14. 16:17
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Egészségedre!
2013. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!