Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez elítélendő, ha fiú létemre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélendő, ha fiú létemre, nőnek öltözve, harisnyában, magas sarkú csizmában sétálok a Népligetben?

Figyelt kérdés
Volt, amikor megtettem, mert szexuális beállítottságom, passzív,meleg és transzvesztita. A kabátom alatt csak egy száll kombiné volt, semmi más. Láttam hozzám „hasonszőrű” „lányokat” is arra, csak mindenki egy kissé visszafogott volt. Természetesen én is zavarban voltam először, a torkomban dobogott a szívem, de már a második sétánál oldódott a feszültség.

2013. máj. 14. 15:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
73%
jaj hát te is félreértetted mikor anyukád aztmondta télen, hogy kisfiam, öltözz melegen...
2013. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
69%
Borosta, vagy bajusz a képeden remélem volt. Ott haltam volna meg a röhögéstől.
2013. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
87%
Azt veszel fel, amit akarsz. Úgyis mindig lesz, aki elítél.
2013. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok borostás, sem bajúszos. Brrr, még a hideg is kirázna ettől. Szőrtelen vagyok, sima arcú, lányos.

A lábaimra azt mondták, szexis, sok nő is megirígyelhetné.

A selyem fekete kombiné, nagyon is jó a szexhez transzvesztitáknak vagyis nekem is. (sokkal jobb ebben, mint natúr meztelenül).

2013. máj. 14. 18:30
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
Csináld azt, ami jól esik, míg másnak nem ártasz vele. Az, hogy esetleg megbotránkozik, nem tartozik ebbe a kategóriába. Persze a közízlés határait illik betartani, mint mindig mindenkinek, mindenhol. Szóval, kombinéban, nyitott kabáttal nem igazán illik járkálni... Mindent meg lehet oldani ízlésesen. Ha te női ruhákban akarsz járni, akkor járj abban, senkinek semmi köze hozzá.
2013. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
92%

csak az a baj, ha úgy nézel ki mint egy női prosti. azért legyen "ízlése". Most az, hogy te női ruhában érzed jól magad, nincs semmi baj. Én nem ítéllek el, bár azért kicsit néznék ha szembejönne velem egy női ruhába öltözött férfi.

Nem tudom mennyire öltözöl figyelemfelkeltően, "k*rvásan", de szerintem az már nem helyénvaló.

2013. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
76%
Képet mutass lécci a harisnyás lábadról :$$$
2013. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
ha hiteles travi a kérdező, akkor szerintem nem lehet megmondani róla, hogy férfi, ha szembejön az utcán veled
2013. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Azért ez nem így van! Annyira bátor nem vagyok, hogy nyíltan kisminkelve, kifestve, szoknyában, tűsarkúban, parókával menjek az utcán. Persze a kérdezőnek igaza lehet, hogy ha így mennék, akkor össze lehetne téveszteni egy nővel.


A transzszexuálisok így is járnak az utcákon. Én azonban csak titokban "változom át" nővé, transzvesztiták közé sorolom magam, crossdressertől már több nőiességet érzek magamban.


Ez, hogy női csizmában, harisnyában párszor végigmentem a ligeten, ez nekem egy adrenalin érzést ad (lehet másnak is, ha így tesz...), az az érzés, hogy csak kombiné van a kabátom alatt, bugyi nélkül megyek.


Vannak akik partnert is ilyen helyeken szereznek, azért is választottam ezt a környéket, a szexpartner keresése, találása már más téma.....ezt itt úgy gondolom, nem ezen a helyen kell kitárgyalni!

Minden esetre, annyit még leírok, lehetett találni aktív partnert, aki "nőként" kezelt....

2013. máj. 15. 14:36
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan viselj azt amit akarsz, amíg az nem túlzottan kihívó. Én maximum kuncognék egyet magamban hogy hogy nézel ki. sztem másoknak is így kellene tenni.:D
2013. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!