Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek milyen lesz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lesz a homoszexuálisok társadalmi megítélése Magyarországon 20 év múlva?

Figyelt kérdés
Toleránsabb lesz a társadalom? Nyíltabban felvállalhatják majd másságukat? Házasság, gyerekvállalás stb.?

2012. nov. 14. 21:33
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
89%

"Engem az zavar, hogy felvonulás címén, a farkukat mutogatják közösülést imitálnak, 15- ös IQ- val kiabálnak mindenféle trágárságot."


Úgy tudom ilyen csak egyszer fordult elő, de azóta is ezen lovagolnak.

2012. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
83%

Én valamilyen szinten meg értem miért ítélik el a felvonulást hisz ha van a felvonulok között egy csapat hü*ye gy*kér akk persze hogy azokat jegyzi meg a legtöbb ember én is ált azt jegyzem meg aki beszól hogy "nézd má ez biztos b*zi " és nem azt aki mellet egyszerűen elmegyek


A kérdéshez:Szerintem folyamatos javulás van a fiatalabb generáciokban az én korosztályomban akiket ismerek többségben van az elfogadóbb emberek száma

2012. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
62%
Ugyan már! Az elmúlt években olyan lett a felvonulás, mint egy temetés. Nyakig be vannak gombolkozva, nehogy megint megszólják őket, de mindhiába, mert mindenki több éves, sokszor nem is magyarországi képeket mutogatnak.
2012. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
85%

Hát továbbra se értem, hogy sok ember mért kezeli annyira rosszul ezt a dolgot. Jómagam a tv-ben nem látok melegeket, se az utcán se sehol. Szóval a fújolók semmilyen kapcsolatban sincsenek a melegekkel. De mégis úgy beszélnek, mintha minden meleg az utca közepén közösülne.

Egyszer van felvonulás egy évben. Én se helyeslem, de akkor is... ez csak pár óráig tart. De hirtelen minden homofóbnak az Andrássy úton lesz halaszthatatlan dolga. Bár lehet, csak azért mennek, mert érdekli őket a dolog, de mivel szégyellik, ezért ezt kompenzálandóan, megdobálják a melegeket.

Aki találkozott már átlag meleggel, az nem fog a meleg felvonulásra hivatkozni. Mert azok tudják, hogy nagy többsége nem olyan.

Valamelyik nap sajnos bekapcsolódtam a barátok köztbe. Tudom, hogy senki se szereti, de mégis sokan nézik. Egyáltalán nem mutat valós képet, ezt is tudjuk. Pár percig elég volt néznem... van benne egy lány, Zsolt az apja(rá még régről emlékeztem, mert kb minden szereplő más már) meg a lány anyja is szerepelt. Zsoltról azt mondták, hogy drogozott, az anya meg rúd táncolni akart, aztán elment berúgni. Kérdem én, ilyet lehet mutatni a tv-ben? Ez jó példa egy gyereknek, hogy ha olyat lát a tv-ben, hogy az emberek rúd táncolnak és isznak? Ez ellen mért nem kelnek ki azok, akik mindenekfelett védik a gyerekeket a melegektől? Ha valóban annyira féltenék őket minden rossztól akkor ettől is kellene.

Iszonyatosan imádom ezt a kettős mércét!! Egy heteró tehet bármit szerintük, az úgy helyes, de ha egy meleg kicsit is megbotlik akkor rögtön jön a sárdobálás.


Nagy tapsot a homofóbóknak!


23 meleg F.

2012. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
7%

Addig örüljenek amíg csak "megszólják" őket.Ki akarhatja komolyan,hogy a jövő generációinak ez az liberális abnormalitás legyen az etalon?!

http://www.youtube.com/watch?v=i8_KiXKAP18&feature=related

2012. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
85%
kissé szánalmas ennek a viedónak a belinkelése, ezzel semmit nem mondasz el egy átlagos homoszexuális emberről, viszont rólad sok mindent meg lehet tudni, hogy valójában mlyen sztereotípiák is élnek abban a buta kis fejedben :p
2012. nov. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
12%

Nem is az "átlagos" homokosokról akartam mondani valamit.(Egyébként milyen egy átlagos homokos? Te tudod?)

Szerintem az a menet a szánalmas ami a videón látható,csak a buta kis fejedet már ellepte a rózsaszín köd azért nem veszed észre.

2012. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
88%

10:47 te olyan buta vagy hogy az már fogalom.


Azért mert volt egy ilyen fogyatékos, még rohadtul nem ilyenek a homoszexuálisok. De ezt lehetne magyarázni a te begyepesedett sztereotípiákkal teli fejednek.

2012. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
87%

"Emmát" ezzel a viselkedéssel bármilyen közösség kitagadná magából, a melegek is.

Milyen a normális, hétköznapi meleg? Itt vagyok, kérdezz bátran, én válaszolok minden kérdésedre.

Ízelítő gyanánt: három éve van párom (ő az első), és eddig akárkinek elmondtam, mindenki támogat és szeret, legkisebb bajuk sincs velem.

2012. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
87%

27/29 ma 12:03:


nem az átlagos melegről? akkor minek jössz ide? a kérdés arra vonatkozott, milyen lesz sterintünk a homoszexuálisok megítélése, nem pedig az ilyen emmaféléké, ami ugyanúgy egy ritka jelenség, mint a heteró travik. és igen, tudom milyen egy átlagos meleg, pont nem olyan mint az emma.

2012. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!