Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, akiknek már volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek már volt leszbikus csókban részük, milyen hatással volt rátok?

Figyelt kérdés
Hány évesen éltétek át, kivel? Milyen csók volt? Szájrapuszi, nyelves puszi, vagy akár kemény smárolás? Utána követte más élmény? Ha nem, lefeküdnétek lánnyal? 19/F

2012. nov. 14. 16:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer smároltam poénból a barátnőmmel, nyelves volt, utána semmi nem volt.. ennyi, igazából kíváncsi voltam h szerinte hogyan csókolokxd
2012. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10-es folytasd légyszi !!!! :DDD
2012. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Aha, akkor a csókot nem igazán követi szex, úgy látom.
2012. nov. 14. 17:46
 14/19 anonim ***** válasza:
:D 10-es vagyok...Nem folytatom,majd ha találok a történetre illő kérdést :D .Itt csak a csók volt a kérdés :P
2012. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez a dolog az utóbbi 1-2 évben kezdett érdekelni. Nem tudtam, csak sejtettem, hogy érdekelheti az egyik barátnőmet, akit mellesleg én is szexinek találtam. Ittunk mind a ketten, beszélgettünk róla, aztán hazafelé elköszönéskor csókolóztunk.

Lehet hülyének tartotok, de ott van mellette a három éves kapcsolatom a fiúmmal. Másnap elmondtam neki mi történt, de nem akadt ki. Azt hiszem ismert már ennyire, hogy tudja minden őrültségben benne vagyok.

Ő nem bánja, ha kielégítem a kíváncsiságomat, csak nehogy elveszítsen. Én imádtam őt, ezek után pedig még jobban.

A leányzó és köztem nem tudom mi lesz. Úgy érzem tetszett neki nagyon a dolog és igazság szerint én is beindultam.

Ki tudja, mi lesz a folytatás.

22L

2012. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2 csajjal smároltam eddig, iszonyatosan rosszul csinálták, puszinak se igazán lehet nevezni, 20-21 voltam
2012. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Zsazsa92 ***** válasza:
100%

Viszonylag friss élmények

Előszőr 19 évesen,egy este,egy bulin egy-egy barátnőmmel(nyelves),semmi extra nem volt,hatástalan,és csalódtam.

20 évesen megint másik két csajjal,más-más alkalommal(leszbik) és ge@i jó volt és volt folytatása (szex)

20/L

2012. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
remek legyen mindenki homo és szingli
2012. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nekem volt, még 15 éves koromban a legjobb barátnőmmel. Nyelves volt és nagyon élveztem ő is meg én is. Folytatása nem volt csak kíváncsiak voltunk milyen érzés lehet.

17/L

2012. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!