Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, akiknek már volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek már volt leszbikus csókban részük, milyen hatással volt rátok?

Figyelt kérdés
Hány évesen éltétek át, kivel? Milyen csók volt? Szájrapuszi, nyelves puszi, vagy akár kemény smárolás? Utána követte más élmény? Ha nem, lefeküdnétek lánnyal? 19/F

2012. nov. 14. 16:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pónivá változtam :O
2012. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nyelves csók volt. Milyen hatással volt? behugyoztam
2012. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

volt már :) és rohadt jó volt :)

18 voltam.

2012. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem nem nagyon voltak még kapcsolataim a lányokkal, mert elég visszahúzódó, konzervatív srác vagyok. De mostanában elkezdtem komolyabban keresni barátnőt, beleéltem magam egy kicsit a csajok világába és döbbentem tapasztaltam, mennyi lánynak volt már ilyen élménye.
2012. nov. 14. 16:54
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt,még kamaszlánykoromban, fogadásból a legjobb barátnőmmel.


Majdnem elhánytam magam. Nem bírom elviselni egy nő szexuális közelségét. Én heteroszexuális nő vagyok, nekem ez nem megy.

2012. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És a mai lányoknak hány százalékának volt csókja lánnyal?
2012. nov. 14. 17:02
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. Én 23 vagyok, szóval még beleférek a mai lány kategóriába, legalábbis remélem :D
2012. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Semmi extra:)

Nem olyan helyzetekben tortentek h nagy hatassal lettek volna ram.

2012. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
OMG. Hát kamaszkoromban megtörtént, de azt hittem ,hogy elhányom magam ott helyben. Nagyon rossz volt. Ha visszagondolok rá nagyon szégyenlem! Fiúval remek érzés *-* de lánnyal NEM.
2012. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24 voltam,4-es 'buli' volt,2pár.A csók a csajszival?Hm,nagyon jó volt,még ma is beleborzongok.A 2pasi már a látványtól majdnem elcsöppent :D .De ami aztán történt... ;)
2012. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!