Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha van egy veled azonos nemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy veled azonos nemű ismerősöd, akiről sejthető, hogy homoszexuális, jobban el tudod fogadni, többre becsülöd ha?

Figyelt kérdés

A: ... ha hetero módon viselkedik, öltözködik, minden tudatos feminim megnyilvánulást kerülve?

B: ... ha tudod róla, hogy a magánéletében sem éli meg a másságát?



2012. okt. 25. 21:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi önbecsülésed?
2012. okt. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Tévedtek, nagyon is jól tudom, mi a szeretet. Más módon is lehet boldognak lenni, és megállapodni, nem csak hosszabb-rövidebb párkapcsolatok révén. Sőt, szerintem az az igazán tiszta szeretet, aminek semmi köze nincs a szexualitáshoz, hanem a lélekből fakad. Nem életvezetési tanácsokat kérek, nagyon is jól tudom, mit szeretnék az életemtől. Tudom, hogy rengeteg liberális gondolkodású ember van, az ő dolguk. Én nem vagyok az, és nem is az ő(egyébiránt tiszteletben tartott) véleményüket várom, mert úgyis tudom, mit gondolnak. Hetero, konzervatív gondolkodású, esetleg homofób embereket kérdeznék, őket menyiben befolyásolják a kérdésben feltett tényezők.
2012. okt. 27. 09:27
 13/21 A kérdező kommentje:

A többi kommentre reagálva:

Van önbecsülésem, de az, hogy melegnek születtem, bocs, de nem rólam szól, mivel nem élek eszerint. Magamat, azt, aki vagyok a saját döntéseim, viselkedésem által, becsülöm. A kéretlenül kapott homoszexuális vonásomat viszont nem. A Te logikád szerint azok a nők is, akik az eredeti hajszínüket befestetik, mert jobban érzik magukat egy olyan színnel, ami jobban illik az egyéniségükhöz, mind önbecsülés nélküliek lennének? Mert én is pusztán egy hozzám nem passzoló adottságomat szeretném elfedni!


Másik kommenthez: a "földi pokol" szerintem nem az, ha minimálisra csökkented a szexuális vágyaidat, és megpróbálsz lelkileg-testilerg tiszta maradni, hanem hogyha egész életedben azok hajtanak, megnyugvás nélkül. Én anno a meddő társkeresést éltem meg földi pokolként a liberális, laza erkölcsű meleg világ bugyraiban... Úgyhogy a földi pokol igencsak relatív fogalom, ha most elvonatkoztatunk attól, hogy egyébként a poklot milyen képzetekkel társítják, és az a Te "poklodhoz", vagy az enyémhez áll-e közelebb.


Mindettől függetlenül mindenki véleményét köszönöm, még ha nem is értünk egyet.

2012. okt. 27. 09:59
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Kivétel nélkül mindenki lúzernek fog tartani. Aggszűznek.

Készülj fel, hogy röhej tárgyává fogsz válni. Homofób közegben is, mert ők nyugodtan szexelhetnek bárkivel, szerelmesek is lehetnek, te meg tarthatod a gyertyát.

2012. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Konzervatívnak lenni mért azt jelenti, hogy utáljuk a melegeket? Más kisebbségeket is ennyire tönkre akarnak tenni?
2012. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehetsz konzervatív melegként is, csak állapodj meg valaki (azonos nemű) mellett.
2012. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Amit mindenáron kerülsz, az ugyanúgy irányítja az életedet, mint amit hajszolsz. Kezeld a maga helyén, élvezd ki, ha megteheted, fogd vissza, ha nem.
2012. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit pontosíts ha lehet.

Most akkor meleg vagy, de nem akarsz melegként élni, és elnyomod magadban a vágyakat? Akkor nem is jársz össze senkivel? És nem is akarsz senkit? Vagy inkább élsz hazugságban egy ellentétes neművel?

Férfi vagy, vagy nő?

Már előttem is írták am, hogy aki elítél az akkor is elfog ha te vagy a férfiasság/nőiesség mintaképe de mégis meleg vagy.

És az ilyen emberek véleménye miért érdekel?

Tiszta paradox vagy nekem :D

2012. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Előbújt, nem hiteget nőket és nem él nemi életet.
2012. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem el kéne menni agydokihoz, mert ez így nem normális.

Amúgy meg ez a B opció érthetetlen számomra.

Mégis mi köze másnak ahhoz, hogy te kivel csinálod-e vagy nem?...

2012. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!