Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A legjobb barátom aki meleg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom aki meleg, lehet hogy még mindig szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Általános iskola óta barátok vagyunk. Gimiben bevallotta nekem érzéseit.


Én nem tudom viszonozni, mert heteroszexuális vagyok, van barátnőm, és jövőm.


Múltkor mikor szakított a pasijával, és átjött hozzám, ittunk, meg dumáltunk, akkor nagyon érzékien megcsókolt. Én bennem is volt már pár doboznyi sör, így nem ellenkeztem vele, visszacsókoltam. ez egy hete volt. Azóta erről nem beszéltünk, és ő kerüli is a témát, ha fel akarom hozni vált.


Vajon még mindig érez irántam valamit? Még mindig szeretne? Gimiben vallotta be, amit nemrég fejeztünk be mind a ketten.


19 éves férfiak vagyunk.



2012. szept. 28. 16:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Annyira felfújod a dolgot!



Egy csók nem a világ vége,én nem feltétlenül azt jelképezi

hogy halálosan szerelmes beléd.

Sokan a szerelmet,össze tévesztik a testi vággyal.

Lehet hogy csak nagyon bejössz neki,de ha ismét lesz párja,akkor majd elfelejt.

Szerintem nem kell pszichológus.

Ha meg ennyire zavar a dolog,akkor miért nem hanyagolod egy kicsit?

Várj amíg talál valakit.

Az se jó,ha sokat vagytok együtt,mert így neki rossz.

2012. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan meg akarod csókolni, aztán meg azt mondani neki, hogy nem lehet köztetek semmi??? noooormáááliiis?
2012. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

ja én sem hiszem a kérdezőről hogy teljesen tiszta lenne

van barátnőd,de közben hagynád a csókot?

van te benned hajlam,csak még magadnak sem vallottad be

2012. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Most én is ilyen helyzetben vagyok. Csak én lehet, hogy biszexuális vagyok.

Fura az, hogy visszacsókoltad. (az most nem számít, hogy részeg voltál, sőt van aki részegen teszi meg azt amit józanul nem mer, mellesleg ismered azt a mondást, hogy a részeg igazat mond?)

Azt megint nem értem, hogy miért akarod megcsókolni ha nem akarsz vele járni? Ezzel nem tennél neki jót, mert te nem szerelemmel csókolnád.

Az meg megint más, hogy lehet nem is szeret. Csak benne maradtak a régi érzések. De már nem szeret, csak tetszel neki. Pláne, hogy pasija volt.

Az meg, hogy a melegeknek nincs jövője:DDD Inkább nem mondok semmit, mert még nem nőtt be a fejed lágya. Na jó, egy példát azért hozok. Akkor a meddő nőknek és az impotens férfiaknak sincs jövője?Mert azér vannak egy páran.


'19 éves FÉRFIAK vagyunk'

bocs de itt röhögtem:P

Jah és még annyit, hogy benne van feminin vonás?

2012. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nos, szerintem a legelgondolkodtatóbb mondatod ez volt:


"hidd el ha tudnám viszonoznám az érzelmeit, de én heteroszexuális vagyok teljesen"

2012. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Ipso ***** válasza:
100%

"Viszont még egyszer kifejtem. Először is 2 melegnek sosem lesz gyereke. vagyis a kapcsolatukból nem születik gyerek. És ha teszem azt mindenki meleg lenne, nem születne gyerek, akkor bárki akármit is tenne annak semmi értelme nem lenne, tetteinek nem lenne jövője, mivel nem lenne aki tovább viszi azt amit elért. aki emlékszik rá. ennyi. a gyerekek a jövő, és nem a buzulás. és ez tény."


Attól, hogy kétszer írod le a hülyeséget, még nem lesz igaz.


A biológia sokszínű dolog. A fajfenntartás megtörténhetne egyének szintjén is: ebben az esetben minden egyes ember jövőjét a saját gyerekei jelentik, a melegeknek pedig nincs jövőjük. Viszont ez azt is jelentené, hogy az egyes emberek nem dolgoznak össze, nincs állam, nincs társadalom, nincs kultúra, nincs semmi.


Az emberek valójában együtt élnek, összedolgoznak, ami azt jelenti, hogy akkor is megéri a jövőért tenni, ha te magad a saját génjeidet nem örökíted tovább. Hogy miért? Mert a te génjeid külön-külön léteznek másokban, csak nem ebben a kombinációban. Így a génjeidet voltaképpen akkor is továbbörökíted, ha meleg vagy, és mentőorvos.


Így a homoszexualitás a fajfenntartás szempontjából hasznos dolog, amíg nem mindenki meleg. De ezt bármire lehetne mondani. Pl. mentőorvosnak lenni is csak addig hasznos dolog, amíg nem mindenki mentőorvos. Ha mindenki mentőorvos lenne, akkor senki sem termelne búzát, és éhenhalnánk.


Ettől függetlenül a te problémád más. Azt kellene valahogy megértetned vele, hogy veled nincs esélye. Ha ezt nem tudja elfogadni, és túllépni rajtad, akkor depressziós lesz, és ezt nyilván te sem akarod.

2012. okt. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!