Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A legjobb barátom aki meleg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom aki meleg, lehet hogy még mindig szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Általános iskola óta barátok vagyunk. Gimiben bevallotta nekem érzéseit.


Én nem tudom viszonozni, mert heteroszexuális vagyok, van barátnőm, és jövőm.


Múltkor mikor szakított a pasijával, és átjött hozzám, ittunk, meg dumáltunk, akkor nagyon érzékien megcsókolt. Én bennem is volt már pár doboznyi sör, így nem ellenkeztem vele, visszacsókoltam. ez egy hete volt. Azóta erről nem beszéltünk, és ő kerüli is a témát, ha fel akarom hozni vált.


Vajon még mindig érez irántam valamit? Még mindig szeretne? Gimiben vallotta be, amit nemrég fejeztünk be mind a ketten.


19 éves férfiak vagyunk.



2012. szept. 28. 16:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem tudom viszonozni, mert heteroszexuális vagyok, van barátnőm, és jövőm."


azt értem, hogy nem viszonozhatod, mert van csajod, meg mert hetero vagy (bár a csókra a sör csak kifogás :P, valami faffinitásod kell, hogy legyen, mert a 100% hetero részegen sem hagyja a csókot), de mi az, hogy mert van jövőd, azért nem viszonozhatod?


a szerelem meg nem múlik csak úgy el. ha megcsókolt, nyilván szeret. de mivel tudja, hogy nem lehet semmi, ezért inkább el akarja felejteni, ezért nem akar beszélni róla.

2012. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

az nem a sima hetero, hanem a homofób. és igen, ha sört iszol, akkor kicsit nyíltabb leszel mindenfelé. a homofób az aki még piásan sem hagyja... Én nem vagyok az.... Most mit kéne csinálni? Hagyni hogy csak úgy elfelejtődjön? Mert ha szerelmes akkor nem akarom hogy szar legyen neki, valamit megpróbálok majd kitalálni. keresek neki egy olyan pasit mint én mondjuk, vagy elviszem pszichológushoz.


A jövőt úgy értettem hogy aki homokos, annak sajnos nincs igazi jövője. mivel nem lehet se gyereke, se felesége, ezért nem is szaporodik, nem adja tovább a génjeit, nem lesz igazi családja, így nincs igazi jövője....sajnos.

2012. szept. 28. 16:31
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hasonló helyzetben vok, nekem is a legjobb barátom meleg, én heteró, és szerelmes volt belém. Hát igazából egy fontos dolgot hagytál ki belőle h mennyi ideje volt az h bevallotta neked h szerelmes beléd... mert ha 1-2 éven belül akk simán lehet h még mindig szeret (de nem hiszem, ha közben volt egy barátja), de ha régebben, akk inkább a pia előhozott belőle ilyen nosztalgikus érzéseket, pláne h szakítás után van... szal akk előfordul az ilyesmi, de nincs nagyobb jelentősége.


Am meg ezt a nincs jövője hülyeséget felejtsd el, ismerek olyan melegeket, akik sokkal hasznosabb tagjai a társadalomnak, mint 1-2 semmikellő heteró alkesz a börtöntöltelék gyerekeivel... van aki inkább ne adja tovább a génjeit...

2012. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
egyetértek az előzővel. a jövő nem az, ha vannak gyerekeid.. vannak, akik másban találják meg életük értelmét.
2012. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mondd meg neki, amit nekünk mondtál a jövőjéről, garantáltan kiábrándul belőled.
2012. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
a jövő, az mindig a gyerekek!
2012. szept. 28. 18:05
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha kérész vagy, esetleg. Az emberi élet kicsit többről szól, mint a gyerekcsinálásról.
2012. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%
utolsó lol :D amúgy +1
2012. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
valóban többről szól, viszont gyerekek nélkül értelme sincs, mivel akkor nincs jövőnk.... értelme nincs a cselekedeteinknek... ennyi
2012. szept. 28. 18:44
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Biztos vagy benne, hogy Teréz anya, vagy, ha már melegekről van szó, Alan Turing is így volt vele?
2012. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!