Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A legjobb barátom aki meleg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom aki meleg, lehet hogy még mindig szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Általános iskola óta barátok vagyunk. Gimiben bevallotta nekem érzéseit.


Én nem tudom viszonozni, mert heteroszexuális vagyok, van barátnőm, és jövőm.


Múltkor mikor szakított a pasijával, és átjött hozzám, ittunk, meg dumáltunk, akkor nagyon érzékien megcsókolt. Én bennem is volt már pár doboznyi sör, így nem ellenkeztem vele, visszacsókoltam. ez egy hete volt. Azóta erről nem beszéltünk, és ő kerüli is a témát, ha fel akarom hozni vált.


Vajon még mindig érez irántam valamit? Még mindig szeretne? Gimiben vallotta be, amit nemrég fejeztünk be mind a ketten.


19 éves férfiak vagyunk.



2012. szept. 28. 16:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nem érdekel. Kérlek ne kanyarodjunk el a témától. krvára nem erről szól a kérdés.
2012. szept. 28. 19:28
 12/26 anonim ***** válasza:
94%

Ja, egyébként 19 éves az még elég messze van a "férfi"-tól... ilyenkor még az embert jelentős mértékben a belé nevelt ideálok mozgatják, pl. Téged ez a gyerekesdi... valójában a világ ennél jóval sokszínűbb. Úgyhogy kérlek, ne nevezd jövőtlennek a meleg embereket, meg úgy általában mindenkit, aki másként képzeli el az életét, mint Te. Pláne, hogy a melegek számára ez nem választás kérdése, ezt dobta nekik a gép, ebből kell kihozniuk, amit lehet. Meglepődnél, mi mindent lehet.


A lényeg viszont: lehet, igaza van annak, aki szerint hiába vallod heterónak magad, lehet némi biszex hajlam benned (gyakoribb, mint gondolnál), és azért ragaszkodsz ilyen görcsösen ehhez a családideálhoz, hogy ne kelljen szembenézned a barátod iránti érzéseiddel.


És hogy a kérdésedre válaszoljak: Igen, valószínűleg még mindig érez valamit irántad. A viszonzatlan szerelem tényleg nem múlik el egyhamar, különösen, ha barátok vagytok. Rendes Tőled, hogy nem akarod, hogy szenvedjen, de nyilvánvalóan ő meghozta a döntést, a barátod marad, még ha nehéz is. Ettől függetlenül ha elviszed pszichológushoz, vagy kerítesz neki valakit (romkomba illő történet lenne :)), az rendes Tőled, de a legtöbbet úgy tudnál segíteni, ha viszonoznád az érzéseit.

2012. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

És hogy tudnám viszonozni az érzéseit, ha egyszer hetero vagyok? Ezt mond el:)


amúgy soha nem mondtam hogy tehetnek róla, őt sem hibáztatom hogy meleg, különben a legjobb barátom sem lenne. szeretem őt, nagyon. mint a legközelebbi embert....


Viszont még egyszer kifejtem. Először is 2 melegnek sosem lesz gyereke. vagyis a kapcsolatukból nem születik gyerek. És ha teszem azt mindenki meleg lenne, nem születne gyerek, akkor bárki akármit is tenne annak semmi értelme nem lenne, tetteinek nem lenne jövője, mivel nem lenne aki tovább viszi azt amit elért. aki emlékszik rá. ennyi. a gyerekek a jövő, és nem a buzulás. és ez tény.

2012. szept. 28. 19:44
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

A csókját is viszonoztad, pedig az sem jellemző a heterókra :)


És kösz a kifejtést, de ettől nem lett értelmesebb. Az ember tetteinek nem az kell értelmet adjon, hogy majd az utódai emlékeznek rá. Vagy szerinted pl. értelmetlen dolog volt megírni a Diótörőt, hiszen Csajkovszkijnak nem voltak gyerekei?

2012. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

és szerinted kik hallgatják? a gyerekek.... másoknak a gyerekei.... szóval mégis csak a gyerekek a jövő. ha nem lettek volna heterók, és nem lettek volna gyerekeik, akkor senki nem hallgatná....


Azt a csókot valóban viszonoztam, de részeg voltam. Emiatt történt. hidd el ha tudnám viszonoznám az érzelmeit, de én heteroszexuális vagyok teljesen. és ne hidd hogy nem gondoltam még gimisként rá hogy esetleg meglépem, de egyszerűen oda jutottam, hogy szexuálisan taszítónak tartanám az együttlétet.

2012. szept. 28. 20:19
 16/26 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Na akkor egy másik nézőpont...

Én meleg vagyok és nekem is volt már olyan, hogy nagyon szerettem egy heteró barátomat... Nem is véletlenül lettünk olyan jó barátok. De igazából idővel ez ha nem is múlt el, de mindenképp tompult.

Elmúlni lehet, hogy nála sem fog, de hidd el, ha találni fog valakit, akit igazán tud majd szeretni, akkor hamar felejteni az irántad érzett érzést :) Velem is így történt.

Szóval szerintem türelem :) És semmiképp ne dobd el a barátságotokat ;)

2012. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%

Csak annyit tennék hozzá az előttem szólókhoz, hogy gyereket én is tudok csinálni, attól függetlenül, hogy meleg vagyok. Ha már ezen múlik a jövőm, akkor teszek egy egy-éjszakás kitérőt...

Tényleg azt hiszed, hogy melegként nem tudunk szaporodni? Egyszerű példa: nagyon sok leszbikus pár van, akik szintén szeretnének gyereket. Biztosan van meleg ismerősük. Innentől meg már megy minden...

2012. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%

Egy melegnek nincs jövője... lássuk csak...


- Lehetnek kisállatai, pl. egy aranyos kutyája, aki éveken át hűséges a gazdájához.

- Lehet abból a melegből világsztár, vagy híres ember.

- Lehet abból a melegből komoly üzletember hatalmas vagyonnal (a legtöbb melegből akár ezis lehet mert többségük művelt, tanult ember és karrierista).

- Lehet belőle édesapa is ahogy előttem leírták, igen kérdező, édesapa is.

- Illetve ha mindenképp gyereket szeretne de utóbbi dolog nem jön össze neki akkor örökbe fogadhat egy civilizált országban.

- Vagy ha a szexről szól az élete, akkor az egész életét átdughatja.

- Vagy segíthet betegeken, lehet belőle orvos vagy betegápoló.

- Lehet belőle olyan ember aki másokon segít, családokat hoz helyre, szegény embereket karol fel és csal egy kis mosolyt az arcukra.


És még sok minden más. Én pl. valahogy így képzelnék el egy jövőt. Az az ember akinek van jövője, nem feltétlenül egy gyerekben keresi a boldogságot, hanem az élet apró örömeiben, amik igazán boldoggá teszik őt.


21/F

2012. szept. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Vannak lányok is, akik nem akarnak gyereket.

A múltkor írta valaki: " ha egy hetvenéves csúf öregasszony ült volna melletted, azt is megcsókoltad volna?"

Biztos, hogy nem! Akkor meg volt a dologban valami kis BI.

Ne akard Őt pszichológushoz vinni. Sokkal jobban tisztában van az identitásával. Vagy vegyél erőt magadon, és maradj csendben, vagy a következő találkozásnál csókold meg Te. Ő nem fog szemrehányást tenni neked. De légy tisztában azzal, hogy ez egy meleg dolog. Vedd számításba a családodat is.

2012. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

To A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.


Nem azért akartam elvinni dokihoz hogy kigyógyítsa a melegségből. igazából azért hogy rajtam túltegye magát.


De szerinted inkább vagy örökre hallgatni kéne, vagy megcsókolni nekem?

Hát egy csókba nem fogok belehalni, és legalább tudom mi a helyzet. és akkor elbeszélgetek vele, és elmondom hogy miért nem lehet sajnos.

2012. szept. 30. 15:53
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!