Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van több meleg, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van több meleg, mint leszbikus?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
megszámoltad őket?vagy honnan tudod?
2012. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs több, minden második lány "leszbikus", nem vetted észre? Ez az új divat.
2012. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
ez buta kerdes...
2012. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
A leszbikusok is melegek...
2012. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
92%
Mert a homoszexuális emberek többen vannak, mint a homoszexuális lányok. Vagy a veréb az nem madár?
2012. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%

Mért, ha neked azt mondja hogy ember, egy nőre fogsz asszociálni? Nyilván nem, mert férfira.


Egyébként meg azért mert a nők elviselhetetlenek :D

2012. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Te meg mivel foglalkozol?teis beakarsz álni,vagy már tag vagy????
2012. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
mert egy csomó lúzer nem talál magának nőt
2012. jún. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem azért, mert segédeszköz nélkül tud dugni két férfi, viszont pont emiatt a heterók közt is nagyobb a tolerancia a leszbikusok felé. Amúgy meleg-szót nőre nem szoktuk mondani, ők leszbikusok(tudom elméletileg lehet). Meleg szót én utálom, még rosszabb, mint a b.zi! Leszbosz sziget után vmi b.zi sziget nevéről kéne elnevezni, de ne lehessen semmire asszociálni, például melegre, cserépre, vázára, búzára, homárra, csírára...stb. F/25 ("Meleg").
2012. jún. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Személy szerint én több leszbikusról tudok , mint melegről,(és igazi leszbikről, nem azokról a divatmajmokról, akik szerint ez a menő) bár lehet ez csak azért van, mert úgy veszem észre, a csajok hamarabb fel merik vállalni magukat, mert a társadalom azért kevésbé veti ki őket, mint a homoszexuális férfiakat...mondjuk ez a megkülönböztetés butaság szerintem, de ez már más tészta. 17/L
2012. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!