Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszbikus lány hogyan ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lány hogyan ismerkedhet?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nem igazán tudok jó módszert arra, hogy hogyan is ismerkedhetnék. Nem tudom, hogy pl. az interneten milyenek a lehetőségek. Vannak valakinek tapasztalatai? Illetve hogyan kezdeményezzek egy lánynál, de egyáltalán, hol? Van szórakozóhely leszbikusoknak? Arról tudok, hogy van meleg férfiaknak, de nőknek is?


De jól jönne néhány barát is, aki előtt nem kell titokban tartanom a szexualitásom a mindennapokban, és lehet ilyen dolgokról is beszélni. :(


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2012. márc. 29. 16:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is biszex vagyok és nehéz cipelni a tudatot, úgy, hogy senkinek nem mondom és egyedül is vagyok :(
2012. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Úgy tudom az Underground nevű szórakozóhely kifejezetten ilyen :)
2012. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Én 16 és szívesen ismerkednék, jól jönne néhány barát... Biszexnek érzem magam, bár még soha nem volt kapcsolatom. Én igazi társa/barátja szeretnék lenni valakinek, szóval írhattok! :) (budapestiek és békés megyeiek előnyben)
2012. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
hali, nekem is lehet írni :-) lány létemre, most nekem is barátnőm van, azt hiszem én is bisex vagyok, és jó lenne pár barát akivel beszélhetek erről (: szóval írhat nekem bárki.
2012. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

én is szívesen beszélgetek veled, vagy bárki mással, biszex vagyok:)

esetleg Szegedről nincs itt valaki?:)

2012. ápr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Jöhetnek nekem is az üzik:) 20/L
2012. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kecskemét és környékéről valaki? Hetero vagyok és férfi, csak szeretnék barátokat.
2012. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, hogy nem tudom, hol ismerkedjek lányokkal - én is bi vagyok:) :hogy vannak-e ilyen szórakozóhelyek a közelben - szintén Budapest környéki vagyok:) Ha gondolod, rámírhatsz priviben:) 15/L
2012. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ÖsztroSokk - buli leszbikusoknak ^^ :)

Egyébként nekem is lehet írni nyugodtan :) szívesen beszélgetek énis :) 17/L

2012. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!