Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszbikus lány hogyan ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lány hogyan ismerkedhet?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nem igazán tudok jó módszert arra, hogy hogyan is ismerkedhetnék. Nem tudom, hogy pl. az interneten milyenek a lehetőségek. Vannak valakinek tapasztalatai? Illetve hogyan kezdeményezzek egy lánynál, de egyáltalán, hol? Van szórakozóhely leszbikusoknak? Arról tudok, hogy van meleg férfiaknak, de nőknek is?


De jól jönne néhány barát is, aki előtt nem kell titokban tartanom a szexualitásom a mindennapokban, és lehet ilyen dolgokról is beszélni. :(


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2012. márc. 29. 16:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mostani barátaiddal nem tudsz? férfi vagy női barátot akarsz?
2012. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Félek, hogy elveszíteném őket. Tudom, így jogosan mondhatjátok, hogy nem is igazi barátok, de én nem érzem így. Egyszerűen ezt a dolgot nem akarom velük megosztani, mert félek a reakcióiktól.


Mindegy, milyen nemű az illető, csak egyszerűen azt sem tudom, hol ismerkedhetnék melegekkel, akik hasonló problémákkal küzdenek, vagy akik tapasztalatból adhatnának tanácsot. Tényleg csak az internetre és a szórakozóhelyekre tudok gondolni.

2012. márc. 29. 16:29
 3/19 anonim ***** válasza:
Másik fontos kérdés, Budapesten élsz e.
2012. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. márc. 29. 16:31
 5/19 anonim ***** válasza:
hát googleba beütve első link valami Bárcsak ról szólt, aamúgy pride.hun többen tudnak segíteni, hogy hol, ha meg barát kell írhatsz.
2012. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

úgy, hogy eltitkolod. vagy finoman phatolózol a fiúnál, hogy mit szól hozzá. Én dobtam már ki csajt emiatt, de van akit nem zavar.

próba szerencse

2012. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
a meleg szórakozóhelyek leszbikusoknak is vannak. de egyébként nem kell ahhoz szórakozóhely, hogy ilyen lányokkal megismerkedj. csak jókor kell lenni, jó helyen, jó társaságban. tapasztalat~
2012. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

És ha nem tud jókor jó helyen, jó emberekkel lenni? :D

Én is próbálnák valamiféle módon ismerkedni, de a neten hülyeség, mert sok a szexéhes p*csa, élőben nem tudhatod ki olyan mint te, kivéve meleg bárban, de oda egyedül nem mernék bemenni. :D

2012. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 csakegylány_01 válasza:

rámírsz priviben.:) csomó leszbikus barátnőm van, és szeretek az efféle problémákról lelkizni.:)

magam meg biszex vagyok.:)

Szal ha akarsz nyugodtan


L/16

2012. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok kb. mint te csak én mondjuk biszex vagyok... Ha gondolod írj nekem is nyugodtan:)

21/L

2012. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!