Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Hogy csináljam hogy ne fájjon?
Kicsit fura a helyzet.
21 éves vagyok, eddig csak lányokkal voltam együtt, de igazából mindig éreztem, hogy erdekel a masik oldal is.
Egy korombeli, eddig szinten hetero sraccal ismerkedtem meg. Eddig csókig, közös masztiig jutottunk, illetve volt ismerkedés az orállal is.
A probléma a következő: viszonylag nagy mérettel rendelkezem ( nem ez nem jó hír), kb 19 cm hosszú, 5 cm vastag a péniszem.
A lányoknál is volt ebből gond annó, a szexnél is ( hosszú előjáték, lassú behatolás), illetve orálnál is, pl egy melytorkozásnál.
Mennyire kell lassan közelednem a partnerem felé?
Mint említettem teljesen új nekünk ez. Akinek van hasonló tapasztalata, ossza meg :)
Köszönöm
:) ennél amúgy en visszafogottabb vagyok.
Tokától bokáig g*cis lettem, maradjunk annyiban
Gondolom ez után lesz ismétlés. Esetleg rendszeres találkozások.
De jó lenne egy ilyen haver :P Ritka, amikor minden így passzol.
Ki kell használni.
Kérdező, ezek márcsak a válaszaidra verik, tartsd meg nyugodtan magadnak a szép élményed, ha úgy érzed, hogy már sok. Nem tartozol senkinek.
További jó élményeket kívánok!
Szerintem így leírás alapján sokan vevők lettek volna egy videóra is :)
"teen first anal" :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!