Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan csinaljam neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinaljam neki, hogy ne fajjon?

Figyelt kérdés
A parommal szeretnenk lefekudni egymassal, viszont o rettenetesen tulizgulja. Mar az ujjazas resznel elakad a dolog. Rengeteg sikositot hasznalok, de igy is faj neki, borzaszto erzekeny. Ez onnan adodhat, hogy meg szuz es alapbol nagyon keves az onbizalma, folyamatos megfelelesi kenyszere van. Tobbszor probalkoztunk mar,de mindig elakadunk,es ezutan meg lelkiismeret furdalasa lesz. Borzasztoan szeretem es azt akarom, hogy siketuljon es neki is jo legyen, de egyszeruen mar nem tudom mit csinalhatnek.

2018. ápr. 19. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon aranyos vagy, hogy ilyen figyelmes és türelmes vagy. Szerintem először ezt a megfelelési kényszert kelle valahogy elsimíteni a barátodban mert anélkül marad a stesz ami miatt aztaán sem a külső sem a belső záróizom nem tud ellazulni, ergó "a kapuk zárva maradnak". Én azt javasolnám neked hogy beszéljetek sokat erről, meg hansúlyozd hogy te mennyire szereted és nem tud neked az ágyban csalódást okozni, ugyhogy nyugodtan csak lazuljo el. Plusz a gyakorlati résznél meg mindenképpen hozd nagyon nagyon izgalomba. Fektess akár 3x annyi időt az előjátékra és érd el hogy abszolút ne szozongjon. ez szerintem segíteni fog és ténleg élvezni fogjátok egymást. :)
2018. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg egy kis alkohol (1-2 pohár bor) oldaná a feszültséget.
2018. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Próbáld meg betolni, ha fáj is, elsőre fáj, lehet nem is fogja élvezni, de utána majd tudja értékelni
2018. ápr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
#3as egy idióta. Remélem senkivel se fekszik le.
2018. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Már az ujjazás rész előtt legyen előjáték, pl simogatás, puszik, de ami engem mindig ellazít anál előtt ha jó sokáig nyalják a popsim, szerintem próbáljátok ki.
2018. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló volt a helyzet, én 24 vagyok, ő 18 és még szűz volt. (Már 6 hónapja ismerjük egymást és olyan 4 hónapja járunk.) Először kb 1 hónapja kezdtünk szexelni de csak orálisan és csak 2 hete próbáltuk először análisan, és hiába sokáig simogattam, bekentem síkosítóval bőven és csak finoman ujjaztam, az ujjazással nem volt nagy gond, csak kellemetlennek érezte, de az anál nem ment, fájt neki (kutyapózban próbáltuk). Jópár próbálkozás után viszont pózt váltottunk és ő ült bele és úgy már viszonylag hamar bement neki és nem is fájt annyira. Azóta már nincs a kutyapózzal sem probléma, nálunk az önbizalom, a szégyenlősség volt a gond és túlizgulta, de mi sokat beszélünk, egyfolytában kommunikálunk egymással közben is. Kellett neki a megerősítés is, hogy tetszik nekem, azóta sokkal oldottabb :)
2018. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!