Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évesen volt nektek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt nektek az első szex fiúval?

Figyelt kérdés
Ő hány éves volt? Hogy jött össze? Hogyan sikerült?
ma 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, majdnem 18, ő 40 kb. Neten ismekedtünk meg aztámn elmentünk egy nyugis helyre. Közös hoki volt és ő leszopott. Közepes farka volt, de jó szőrös és elég nagy golyói voltak. Én élveztem, jó élmény volt.
ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőnek volt öltözve, leszopott és megdugtam, én 21 voltam ő 35+. :) jó volt
ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy 14 éves a chatről. 23 éves volt. Elég rossz emlék volt, mert azt beszéltük ő kielégít engem és ennyi. De mikor ott voltam bezárta az ajtót kulcsra és közölte én is le kell sz.pjam. Persze miután lesz-pott engem és menni akartam el. Elsőre elég erős emlék volt.
ma 10:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam és passzív, Ő pedig 44 és aktív, nekem mindig is ez a 30-40 körüli korosztály tetszett, most is, pedig már 26 vagyok, szóval nem valami komplexusom van, de ez a típus jöj be a férfiakból.


Regisztráltam Gayromeora, ott aztán felismertem, régebb óta ismertük már egymást egy közös ismerősön keresztül, pár napig csak nézegettük egymás profilját, aztán utána egy ideig csak tappancsokat küldtünk egymásnak, már elkönyveltem magamban, hogy nem fogunk beszélni, aztán egyik este arra lépek be, hogy az üzeneteknél ott szerepel az övé is.


Nagyon sokat beszéltünk, heteken keresztül, volt, hogy telefonon is, én nagyon vonzódtam hozzá, Ő viszont nem akart kihasználni, úgy gondolta, hogy fiatal vagyok hozzá, és, hogy ezért ne legyen köztünk semmi, ennek ellenére találkoztunk néhányszor, de csak barátilag, egyik alkalommal kezdeményeztem nála egy csókot de elutasított, voltunk nála filmezni, ott sem történt semmi.


Aztán pár hétig csak váltottunk 1-2 levelet / nap, meg közben jött a karácsonyi időszak is, aztán így elkopott a beszélgetés.


Karácsonykor írt, hogy Boldog Karácsonyt, akkor megint beszélgettünk egy picit, Szilveszterkor meg én írtam neki, hogy BUÉK, kérdeztem, hogy fog ünnepelni, mondta, hogy otthon egyedül a kutyák miatt, + picit meg is van fázva, szóval átmentem este, vittem neki levest, úgy volt, hogy csak beugrok hozzá, és megyek tovább.


Végül maradtam, beszélgettünk, nevetgéltünk, hamar elrepült az idő, mondtam, hogy indulok, megöleltük egymást, és amikor hajoltam volna el akkor megállt az idő, mint a filmekben, elkezdünk egymáshoz közeledni és elcsattant az első csók.


Amiből lett egy csókcsata, amiből az lett, hogy felvitt a karjaiban az emeletre és lefeküdtünk, és nem csak a szüzességem vesztettem el, hanem mivel spontán volt, és nem használtunk gumit, ez volt az első, hogy valaki belém is élvezett.


Ezt követően végülis összejöttünk, és együtt voltunk 3 évet, aztán vége lett az után, hogy az egyetem miatt egy másik városba költöztem.


A mai napig jó érzéssel gondolok vissza erre, szóval nem érzem magam “kihasználva” a korkülönbség miatt, vagy bármi ilyesmi.

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Es a szuleid tudtak rola hogy 16 evesen megdugott egy 40 eves ferfi?
ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ha ennyire érdekel ez a dolog, akkor ajánlom, hogy nézegesd az alábbi találatokat is mert nagyon sokan megosztották a tapasztalataikat.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=%C3%A9vesen..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=el%C5%91sz%..

ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
19voltam passzív, ő meg 33. Tinderen ismertem meg
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
22 voltam, ő 23
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 15 voltam, fiú meg 17


ő hatolt belém 😁❤️

ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!