Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan aki 15 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki 15 évesen szexelt, szopott egy fiuval? Mi tortent?

Figyelt kérdés
Megmaradt meg a kapcsolat?

2021. máj. 30. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Engem 15 évesen 2 osztálytársam a tusolóban szopatott meg, én meg ezt nem akartam, azóta undorodok magamtól és az együttléttől.
2021. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen egy másik tizenéves sráccal kivertük egymásnak rendszeresen, majd orál is volt. Kb. 2 éven keresztül tartott, de csak szexhaverok voltunk.
2021. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
14 evesen volt osztalytarssal megtortent kolcsonos oral, majd a 3. alkalommal szex is volt. Egy evig jartunk ossze heti tobb alkalommal
2021. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Az első szex chatről volt. 19 éves volt kb. Taliztunk, megdugtam -ami kb 3 perc volt- és kész. 14 voltam. Később abban az évben 3 másik sráccal volt ugyanez. Mindegyik alkalom után utáltam magam és töröltem mindent. Aztán nemsoká újra akartam de már nem találtam meg akivel voltam így lett új partner. Ez így ment végig. Egyiknek se emlékszem a fejére/nevére.
2021. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt ismertem meg. Akkoriban még többen jártak ide fel. 26 volt talán. A mai napig jóba vagyok vele.

Nagyon örülök hogy ő volt az első partnerem. Akkoriban soknak éreztem amiket mond, stb. Ma már tudom, hogy igaza van. A korombeliekről és a melegekről is amit mondott mind igaz. Azért is maradtam jóba vele mert jófej volt meg mert mindig keresett. Aztán 1-1 rosszabb szextali után inkább mentem hozzá mert tudtam ő mit nyújt és hát jó vele. Nem mondom, hogy tökéletes a pasi de megbízható. Azonban akikkel dumáltam azok nagyrésze azt se tudja már ki volt az első kb. Meg nem volt nekik jó élmény, stb. Egyébként sokkolt mikor kiderült hogy nem én voltam neki az egyetlen ilyen. Mármint akit itt megismert és akinek első volt. Mert volt, hogy mesélt erről is. Ha olvassa ezt biztos agyal majd melyik sráca lehet :D Miután vele voltam párszor voltam mással is. Azokkal nem tartom a kapcsolatot. Most vagyok 20. Viszont én 16 voltam már majdnem. 3 napra rá volt a szülinapom.

2021. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem vágom a 4-es miért lett lepontozva...

Amúgy nekem 14 évesen volt az első. Ami kb 1 évig tartott. Akkor nem akartam de nem volt választásom. A srác kiszúrta gyógyúszáson, hogy néztem a többiek farkát. Érdekelt kié mekkora, stb. Ő 17 volt. A nevére pontosan emlékszem, hiszen fél éven át kellett mennem hozzá hogy ne köpjön be otthon... Aztán egyszer kikészültem és akkor kifakadtam. Miután olyat akart amit nagyon nem akartam újra. Ez az anál volt. Ugyanis nagy volt neki és nagyon fájt. Mondtam, hogy ha beköp se érdekel de soha többé. Aztán szerintem megijedt mert sose hívott többé és átrakatta magát egy másik napra az úszáson is. Azóta felesége van. Legalábbis ahogy látom a facen, mert most megnéztem :D


Később 16 évesen volt olyan amit én akartam. Az se volt jobb mondjuk :D A srácnak fitymaszűkülete volt... Ezzel mindent elmondtam.

2021. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte csak közös maszti volt, egymásnak is csináltuk. A srác egy évvel volt idősebb tőlem. Orálra is sor került később, mindkettőnknek tetszett, jó párszor sort kerítettünk rá. (Középiskola után eljöttem a városból, nem maradt meg a kapcsolat.)
2021. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen szexeltem először, egy nálam fiatalabb fiúval. Először csak verés egymásnak, majd orál, és anál is lett. 8 évig tartott a dolog. Most is jóban vagyunk, de neki barátnője van.
2021. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Istvan485 ***** válasza:
0%
Én is kérésnek egy fiatal lanyt privátra szexbarat lanyt!!!
2021. máj. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bonnie666sss ***** válasza:
96%
#9 ha heteró vagy, mit keresel itt?
2021. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!