Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg ismerkedés, hogyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg ismerkedés, hogyan, valakinek van kedve?

Figyelt kérdés

26 éves meleg férfi vagyok, Budapesten lakom - voltak már a múltban kapcsolataim, és adtam magamnak időt a legutóbbi kapcsolatom vége óta, de úgy érzem ismét nyitott volnék valami tartalmasabbra, ha tudna úgy alakulni valakivel. Próbálkozom Tinderrel és Grindrrel, vannak kedves arcok és figurák, de néha azt is érzem, hogy amit és ahogyan én szeretnék, az nem a meztelen fotókon keresztül fog megvalósulni, így kaptam a gondolatot, és kiírnám magamból a kérdést, vágyat, hátha valaki pont olvassa, és nyitott lenne ismerkedésre, vagy szolgálhat tanáccsal. :)


Szeretem a munkámat, mindennapjaimat, jóban vagyok a családommal, barátaimmal, és mindenki elfogadó a melegségemmel kapcsolatban. Szabadidőt tekintve mindenevőnek gondolom magam, szívesen kirándulok, utazgatok, szeretem a művészetet, irodalmat, egyre jobban szeretném magam felfedezni a színházban is, valahogy kezd jól esni kultúrálódni. :) Pont ennyire szeretek csak otthon maradni, bekuckózni, olvasni, videójátékozni, társasozni, áthívni a barátokat és főzni valamit - örülnék neki, ha a szabadidőm meg tudnám osztani valakivel.


Külsőben férfias vagyok, felnőttes, a személyiségem szerintem szórakoztató, persze kinek mi... inkább odaadó, támogató, kedveskedő vagyok, mintsem hipermaszkulin.


A nálam idősebb, férfias férfiakat vonzóbbnak gondolom, az ideális range az 25-45 között volna, szerintem itt még meg tudnánk egymást érteni, alatta, fölötte lehet, hogy kevésbé, de nem leszek szkeptikus korosztályon kivül megkeresésekkel (persze, ha lesz). A keresett úr szintén hasonló energiájú, szereti az életet, boldog magával és nyitott lenne elköteleződésre.


A távolság annyira nem zavar, ha a másik is nyitott az utazásra...


Randizni, progamozni szeretnék, megismerni a másikat, úgy kedvesen, 0 toxikusság nélkül, ha lehet.


Olvasók között, valaki, volna kedve ismerkedni? :)


Tudom, hogy a gyakorikérdések, nem erre szolgál, de adok neki egy esélyt.



ma 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Ha tudod, hogy a GYK nem erre szolgál, akkor miért szemetelsz ide?
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyannyira szép ez amit írsz, hogy már hihetetlennek tűnik.

Persze előbb utóbb felébred mindenki..:/

De ne legyen igazam.

ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem lenne kár hogy mindenki pesten lakik. Békés megyei?
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!