Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként miért érzem azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként miért érzem azt, hogy sok meleg tolakodónak veszi, ha rájuk írok, és megkérdezem mi újság, van-e kedve valamikor találkozni?

Figyelt kérdés

Nem azt írom, hogy szexre akarok találkozni, és ez így sokak számára félreérthető.


Néha csak tényleg jól esne találkozni valakivel egy kávéra vagy egy sörre, akikkel kapcsolat nem lesz, de valamikor jól elvoltunk, legyen az egy hookup, egy randi, vagy akármi. Miért hiszik sokan azt, hogy csak azért veszem fel velük a kapcsolatot, mert szexhiányom van?


F/28



2023. febr. 13. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Vannak ismerkedésre való oldalak és van aminek nem az a rendeltetése és nem emiatt járnak oda az emberek. Csak ennek megfelelően kell használni és nincs probléma.
2023. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem egy olyan meleg haverom lett az évek során, akivel Grinderen hookupoltunk, majd utána sokáig nem volt semmi. Én vettem fel vele megint a kapcsolatot, azóta két hetente talizunk akár sörözni, túrázni vagy valami kulturális eseményre. Szóval nem biztos, hogy csak az appon múlik, de kicsi az esélye.
2023. febr. 13. 09:08
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Voltam hasonló helyzetben,de csak olyanok találtak meg,akiknek párja volt, és mellőle "kacsingattak".

Csak barátkozni ki kell mondani, hogy szinte lehetetlen :(

Pedig egy ital mellett beszélgetni, kirándulni nagyon jó, mindenféle egyéb szándék nélkül.

Ez a mai világ...


54F

2023. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért én ismerek olyan párokat, akik nyitottak arra, hogy másokkal találkozzanak, vagy nen annyira féltékenyek, ha a párjuk elmegy valakivel bulizni.


Megismertem egy lengyel srácot is, most jutott eszembe, aki már majdnem 10 éve kapcsolatban van. Dena párjával nem járnak el bulizni. És ő kifejezetten azért volt fent Grinderen, hogy barátokat találjon. Taliztunk, majd elmentünk bulizni. Táncoltunk is egymással, de smárolni azért már nem akart. Azóta vele is összefutottam, meg rendszeresen írunk egymásnak.


Ilyen is van...

2023. febr. 13. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"de smárolni azért már nem akart"


De te igen,ugye? És ez neked barátság,bulizás? Barátok nem smárolnak,egyébről nem is beszélve.

Egyformák vagytok, előbb utóbb kijön ....

2023. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az egész úgy alakult, hogy alapvetően barátkozni szeretne. Akkor azért rákérdeztem, hogy van-e más is? Mondja: hogy őszinte legyek, a párommal megbeszéltük, hogy szexelhetek mással is, de csak akkor ha ő ott van és néz minket. Mondom köszi szépen, ez annyira nem izgat, de egy italra szívesen talizom veled. Aztán a buli hevében hozzám simult, de ki kellett tapasztalnom, hogy hol van nála a határ. Azóta pedig találkoztunk még egyszer egy italra, meg írunk egymásnak.
2023. febr. 13. 10:29
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, akkor nem nálad a gond.Ez a srác tök gáz, dugatná magát a párja előtt.Hát, repíteném az életemből,akár barát, akár társ...

Nagyon nem csodálkozom a meleg "párkapcsolatok " milyenségén. Már nem,főleg ha ilyen sztorikat hallok...

2023. febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En orulok, h van ilyen srac:) csak engem kerulnek el…
2023. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Marmint olyanok, mint Te, kedves kerdezo. Aki nem a szexualitast helyezi eloterbe 8#
2023. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozok... :)
jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!