Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire jellemző a meleg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a meleg, illetve LMBTQ+ emberek között a szakítás utáni barátság?

Figyelt kérdés

Kinek mi ezzel a tapasztalata?


Nem régiben szakítottam egy sráccal rövidebb ismeretség után.

Bár az igényeink különböztek, soha nem volt köztünk harag, vagy veszekedés, sőt többnyire inkább csak olyan rózsaszín felhőben éltünk.


A szakítás után kicsit alábbhagyott a beszélgetés, majd a 4-5. napon már alig volt valami.


Azért azt se akarta, hogy most kínos csend legyen, szóval küldött 1-2 képet a napjáról, pl hogy milyen volt a héten az irodában, meg milyen új konyhai gépet vett.


Én egyébként közöltem vele, hogy szükségem lesz pár nap social media detoxra, hogy tisztázzam magamban is az egész helyzetet, túl tudjak lépni ezen és adott esetben egy baráti kapcsolat irányába terelni a dolgot.


Felvettem egy szakértővel is a kapcsolatot, aki segít ennek a feldolgozásában.


Szerintetek elképzelhető, hogy haverok még lehetünk?



2023. febr. 11. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Az lmbtakármi emberek se a Marsról jöttek, pont annyira jellemző vagy nem jellemző náluk, mint a heteroknál.
2023. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Kedves masodik valaszolo, a joghoz valoszinu annyi kozod van, mint amennyit gondolok. Semennyi. A jognak egy vedelmi szerepe kellene, hogy legyen, nem pedig fegyverkent hasznalni a kulonbozo kisebbsegekkel szemben. Az, hogy imadott vezered a jogot hasznalja fel masok rendszerszintu kirekesztesere, elarulom, eleg rossz gyakorlat. Szociologiai ertelemben szegregalasnak, jogi ertelemben hatranyos megkulonboztetesnek hivjak. Itt azok, akiket jogilag kontrollalni es szabalyozni kellene, pont az olyan emberek, mint amilyen Te is vagy. A gyogyito terapias javaslatodra meg mar foleg nem irok semmit, inkabb en kerdezek: szakember mar latott?
2023. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben nagyon nem jellemző, 5 exem volt és mindegyikük vagy balesetben halt meg, vagy öngyilkos lett. Max egy Ouija táblán keresztül tudnék velük haverkodni. Szerintem nem igazán jellemző, hogy a barátság megmarad, inkább teljes ignoráció van vagy lehordják egymást mindenkinek.
2023. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Az lmbrq egyeneee satani dolog, akkor is leirom, kezeltesse magat aki ezt terjeszti es a torveny buntesse meg az olyat! A mi gyerekeinket ne fertozzek! Ha tizszer torolteted, tizszer fogom unra kiirni, bator legyel es irjal privatot haver! A Szentiras szerint is a vilag egyik legnyomorultabb bune a szodomai bun, a homoszexualitas gyakorlasa! Mindenki ki tud belole maszni, aki akar es terapiara megy. De ezt az orszagot nem teszik tonkre, az utolso szo a az Úré, ti is es mindenki Eleje kerul es majd ott rajon, mi az igazsag! Fejezd be a torolgetest es a kioktatast, megertettel?
2023. febr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert, mi lesz? Tan megatkozol a bigott hitgyulis szektatarsaiddal? Akiket kezelni kellene azok pont Ti vagytok, nem is ertem, hogy elhetnek es jarhatnak kozottunk ilyen elvetemultek. Tudod en a tudomanyokban hiszek, a valosagot latom, ti pedig a realitas talajatol elszakadva, tavolrol latjatok az egesz tarsadalmi eletet. Ja es ne fenyegess engem mert az koztudottan BUN, urad es parancsolod akarata ellen van. Ezert valami franko onsanyargatas jar a koreitekben nem? Korbacs?..
2023. febr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

A hitgyuliben az átkozódás eléggé megszokott dolog. A szekta vezetője még ilyen imakommandókat is hívott össze.

2023. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6


Tudom. De egyszeruen hihetetlen, hogy ezeknek meg 2023-ban nincs mas sutnivalojuk, csak szodoma es gomora. Ahhoz kepest, hogy “elvileg” egy vallasi kozosseg, mast nem tudnak csak ellensegkepet krealni maguknak, kirekeszteni, gyulolkodni, lazadozni. Hat ha o ilyen sarkalatosan fogalmaz a szexualis es nemi kisebbsegekrol akkor en meg elarulom neki, hogy o meg ahhoz is ostoba, hogy onalloan gondolkodjon, ezert egyszerubb egy megirt konyv szerint elni az eletet. Szanalmasnak tartom az osszeset, regen mar amikor a savanyu pofajukat meglattam a teveben elkapott a zsigeri hanyinger. Penzmosoda, politikai szervezet. Ennyi a velemenyem roluk. Egyebkent senkit nem szeretnek megbantani vallasi meggyozodeseben, tudom, hogy meglepo lesz, de en magam is hiszek, vallasos kereszteny ember vagyok, de en felebaratomat szeretem (ugyebar) es elfogadom olyannak, amilyen. Nem kuldok senkit gyogyito terapiara, az elfogadasban es az osszetartasban latom a megoldast. Ha mar egyszer vallasi kozhelyekkel dobalozunk ugyebar…

2023. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás előtti sincs, nem még utáni.
2023. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
4-eshez: cseszhető a nagy hazug szentírás, mert a melegség fentről hozott életút a lélekben és ráadásul nincs gonosz sátán!
2023. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!