Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez furcsa elképzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez furcsa elképzelés, vágy? Más is érez hasonlót?

Figyelt kérdés

Néha elgondolkodok, hogy milyen fiú is illik hozzám, milyen fiút képzelek el magam mellé társnak. És nem tudom miért, egyfajta mélyről jövő belső vágy/ösztön, de ha meglátok egy bizonyos típusú fiút, elfog a mély vágyakozás, részben szexuális, részben romantikus értelemben, hogy na ilyen fiú kellene mellém, de elég zavarba ejtő érzés is egyben.

Szóval olyan fiú, aki sugározza magából az erőt és a magabiztosságot. Aki fizikailag és szellemileg is erős, és felnézhetek rá, mert talpraesett, tökös. Nem csak azért, mert alkatilag erősebb és magasabb nálam, de a kisugárzása is olyan. És nem megjátssza magát, nem beképzelt, nem él ezzel vissza, hanem természetesen árad belőle, hogy ő az igazi férfi, ő nagyobb és erősebb, és én az övé vagyok.

Még jó hogy anonim az oldal, mert gáznak érzem magam így leírva 😅



2023. febr. 11. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
hat elhiszem, nekem is szekunder szegyenem lett ahogy ezt vegigolvastam
2023. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ebben nincs semmi gáz, én is ilyen vagyok. De nekem ez tényleg csak vágyakozás, mert annak ellenére hogy "helyesnek" mondanak, mindegyik exem csúnya volt, és öreg. Legalja 39 volt, legfeljebb 57. És ha meglátok egy ilyen srácot akkor legtöbbször irigység, fájdalom, gyötrelem tölt el hogy ilyenem sosem lesz.

19/f

2023. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki így gondol a palijára.

Ebben semmi érdekes nincs.


Aztán rá ébredsz hogy ez nem létezik,és alkalmazkodni kell ha szeretnél magad mellet valakit.

2023. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es és mondd kergettek pisztollyal ,hogy 57 éves rondával legyél?

Nehogy mindig azok legyenek hibásak,akik fiatalt keresnek.

Ha valaki nem tetszik,nem állok vele szóba sem,ez a megoldás.De utólag panaszkodni, felesleges.

2023. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

#4

Nem tehetek róla ha senkinek nem kellek. Csak nekik, mert ők sem találnak jobbat. Inkább öngyilkos leszek mert ezt már nem bírom

2023. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
19 évesen senkinek sem kellesz? Nehéz elhinni, nálunk melegeknél a kor überel mindent.
2023. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!