Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A behatolás rendszeres része...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A behatolás rendszeres része a szexuális együttlétnek?

Figyelt kérdés
Heteroként kíváncsi vagyok, hogy egy homoszexuális kapcsolatban az együttlét az behatolással is jár, vagy inkább orális öröm szerzés a domináns? Főleg párkapcsolatban élők tapasztalata érdekel. Köszönöm a válaszokat előre is. Írjatok légyszi, hogy fiú vagy lány pár vagytok.

ma 14:37
 1/4 Nicholas Nelson ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, sok módja van az öröm szerzésnek, én pl a pettinget szeretem attól el tudok menni vagy ha csak kiverik


Nem csak orál és análból áll

Lehet két meleg közt csak ujjazás is vagy csak összebújás ha egyikőjüknek sincs különösebb képpen semmihez kedve


Bízok benne hogy ez valamennyire megválaszolta a kérdéseid

Ja, és fiú vagyok

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nagy ,órákon át tartó szeretkezésekkor minden esetben része az anális behatolás részemről , illetve időnként én is igénylés, hogy a párom a farkára húzzon!

De mivel erre előre felkell készülni , a spontán szex megáll az orális örömöknél , de sokszor egy szoros ölelés is felér egy orgazmusa!

Mi egy 6.éve együtt élő ffi pár vagyunk és még mindig fülig szerelmesek!

ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem feltétlenül
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2

Hány évesek vagytok? :)

Mi is így vagyunk:)

ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!