Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Több meleg haverom szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több meleg haverom szerint Magyar Péter tök férfias, de van egy bi kisugárzása. Szerintetek az lehet?

Figyelt kérdés
ma 13:16
A kérdező szavazást indított:
Szerintem full hetero
Lehet
Igen
6 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen mindegy? Így is, úgy is elérhetetlen számotokra. Találgatni mi értelme van?
ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne elérhetetlen? Állítólag folyamatosan ismerkedik instán. Meleg haverom is ráírt:)
ma 13:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, így is támadások össztüzében van.
ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy bi kisugárzás?
ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy nagyon igényes, vannak feminimebb mozdulatai, ad magára, 43 éve korához képest néha olyan, mintha 28 lenne. Azt mondják a meleg haverjaim, hogy tuti volt már pasival, de nyilván alapvetően minden nőt reptéren típus.
ma 13:27
 6/11 A kérdező kommentje:
Reptében:)
ma 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok de nem érzem magam igényesnek. Cipőt évente cserélek, van nap, hogy nem zuhanyzok.
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják ezt a meleg haverjaid, mert ezt akarják hinni :DD Lehet pont ők azok, akik majdnem naponta idejárnak MP-ről fantáziálni. Amúgy meg nem, szerintem nem bi, hanem hetero.
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és láthatóan szőrteleníti magát szinte mindenhol
ma 13:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Igényes férfi,jó testtel és csomaggal!

Kb 5éve egy nyaralás alatt volt szerencsém fürdőbaciban 😋 megcsodálnom!

Tetszik v nem tetszik,full heteró

ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!