Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért szexelsz valakivel ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexelsz valakivel ha nem is oké?

Figyelt kérdés
Volt egy talim pár napja. Több mint fél órán át orálozott folyamatosan a srác. Azonban egész ottléte alatt fel se állt neki. A végén megbeszéltük jól érezte magát, stb. Aztán mikor most kérdeztem ismétlünk-e azt írta ő nem élte a talit. Ha nem volt jó miért csinálta ennyi ideig? Vagy csak nekem fura? Ő el se élvezett.
tegnap 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Próbáltad felszopni vagy csak kinyalt és elköszöntél? Mert akkor nem csoda ha nem kíváncsi a folytatásra. Vannak akiknek nem áll nyalás közben. Pláne fél órán át


Ha meg próbálkozunk és nem áll fel rám nem hívom vissza hanem kidobom, ne az én egómat rombolja

tegnap 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Minek akarsz ismét találkozni egy impotens nyomorulttal? Örülj hogy megszabadultál tőle.
tegnap 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyjad,felesleges vele foglalkozni.
tegnap 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet nem fogalmaztam jól?!

Ő szopott engem de az lepett meg, hogy neki fel se állt közbe. Eddig akik szoptak mindnek állt sőt néha verte közbe. Gondolom élvezte mert 37 percnyi folyamatos szopást kaptam, ami jó volt. Sőt ő is azt mondta jó volt. Kérdeztem nem akar-e elélvezni ő is és mondta, hogy nem. Szóval részemről volt nyitás...

tegnap 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs nem néztem a kategóriát.

Lehet van ilyesmi fétis hogy valaki csak adni szeret, vagy lehet nem tetszett neki valami.

Szerintem ne rágódj rajta. Nem tudja mit hagyott ki

tegnap 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan Fúlpasszívok

Akik erre vágynak csak hogy leszopjanak valakit és nincs közbe merevedésük.


Hogy nem akar ismételni, lehet neki ennyi elég és megy tovább

Nem akarja még 1x ugyan azt a faszt.

Nem érdemes ezen rágódni,

1 alkolom volt.

tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!