Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El tudod képzelni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudod képzelni, hogy valakivel csak szexelsz de járni nem akarsz vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom felfogni valaki hogy képes rendszeresen szexelni olyannal akit amúgy nem szeret annyira, hogy vele is legyen.
2021. júl. 9. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy testi vágyai vannak és ingyenes is.
2021. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pedig van ilyen bőven.
2021. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Simán, nagyon sokan csinálják ezt, ha még nem akarnak elköteleződni, és a rezsiszámlákat a bevásárlást, a takarítást nem együtt képzelik el, csak a szexet.
2021. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van ilyen sok, de egyszerűen nem tudom beleképzelni magam a bőrükbe. Pedig empatikus személy vagyok, de ezt a típusú vágyat én sosem éreztem szerintem.
2021. júl. 9. 08:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most pont ilyen kapcsolatban vagyok. Nagyon egyszerű amúgy, jól néz ki a srác, én is tetszek neki, elvagyunk, a szex hihetetlenül jó.


De az életstílusa, személyisége annyira nem tudott megfogni, hogy kapcsolatot is akarjak tőle. Nyilván érzek vonzalmat ha ránézek, de ez csak külső dolog. Ha most úgy alakulna pl. hogy összejön egy lánnyal, őszintén tudnék neki gratulálni, csak a szex hiányozna vele.

2021. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5: Szerintem egy ilyen helyzetben valamelyik fél mindig többet akar igazibol.
2021. júl. 9. 08:46
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen ez igaz :D #5 vagyok. Én nem akarok tőle semmit de ő örülne ha a barátnője lennék.
2021. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze, sokan képesek szerelem nélkül szexelni. Sőt habelegondolsz, manapság már aki párkapcsolatra ismerkedik, az is ágyba bújik maximum 1-2 hét után (a többség), de vannak akik akár a második randin. Szerinted ott van szerelem?:D nincsen. A legtöbb kapcsolatban a szex megelőzte a szerelem kialakulását, szóval még sokkal többen képesek így szexelni, mint hitted:D

Persze a klasszikus alkalmi szexhez is kell a szimpátia, vonzalom.

#6: ez sem feltétlenül van így. Persze minél hosszabb ideje tart, annál nagyobb az esélye, hogy valaki elkezd érezni. De ez természetes, mivel a testi érintkezés, a szex, a felszabaduló hormonok stb kötődést alakít ki. Van olyan, aki ezt jobban tudja kontrollálni, tudatosabb, de vannak bőven olyanok is, akik nem képesek sokáig fenntartani ezt az érzelmi távolságot. Ebben nemek közt nincs különbség, sokszor mondják, hogy a nők szoktak elkezdeni érezni, de én pl elég tudatos vagyok, soha nem szerelmesedtem bele egyik partneremne se, ezzel ellentétben a legtöbb szexpartnerem egy idő után többet akart tőlem. Ez teljesen természetes, csak akkor már nyilván nem tud működni tovább a dolog.

N

2021. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6

Pontosan ez volt pár hónapja. Hihetetlen jó volt a szex egy lánnyal és szerettem a belső tulajdonságait de nem éreztem úgy hogy fel tudnám vállalni mindenki előtt mert nem volt vékony, és a családom kicsit elitista ezen a téren hogy úgy mondjam. Ő viszont nem akart szexkapcsolatot, végig abban bízott hogy kialakul valami komolyabb velem, persze ez feszültséget generált és végül elege is lett és összejött egy ismerősével.

2021. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9: Egy hölgy ismerősöm egyszer azért nem vállalta fel a szerelmét mert az cigány. Szégyelte a szülei és a barátai előtt. Vége is lett a dolognak...
2021. júl. 9. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!