Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megszívhatom hogy egy meleget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszívhatom hogy egy meleget szivattam?

Figyelt kérdés
10(!!!) éves képeket küld. Csak farok kép volt de felismertem. Mikor rákérdeztem mikori azt írja 1-2 hónapos. Erre dobom neki a 10 éves arc képet, hogy úgy mint ez az arc kép? Mikor szembesítem még ő fenyeget, hogy mondjam el honnan a kép. Kicsit beparáztattam mondtam neki egy csoportba láttam a képét. Na de valójában nem. Ő küldte 10 éve mailbe. Erre kitalálta majd feljelent mikor leírtam neki hogy ő küldte mailbe és csak szivattam. Mondtam neki menjünk együtt a rendőrségre és akkor nem kell kutatniuk hisz csak szivattam. Lehet ebből bajom? Amúgy undorítónak találom amit tesz. És közbe kiderült a legjobb haverommal is beszélt rómeón és neki is 10 éves képet küldött. Neki az arcot is. Szóval tényleg ezt csinálja. Csak az érdekel ha behívnak lehet bajom hogy kicsit szivattam úgy hogy bevallottam neki hogy csak szivattam mert elítélem azt hogy átver embereket?
tegnapelőtt 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mivan?
tegnapelőtt 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez üres fenyegetés, ki hiszi el, hogy rendőrségre megy. Nem éltél vissza vele, ő küldte neked annak idején, te meg hogy leleplezd, kicsit átejtetted. Ezzel mit kezd a rendőr?
tegnapelőtt 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez inkább a Törvények, jog kategóriába tartozna, de ha nem tudja a neved, lakcímed, akkor én nem félnék a helyedben. Ignoráld, tiltsd.


Rendőrségen le se szarják az ilyesmit, valódi bűnözők üldözésével foglalkoznak, úgy ahogy.

tegnapelőtt 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ne aggódj. Tudom, ilyesztően hangzik, de te semmivel nem fenyegetted meg. Ő fenyeget téged. Ráadásul tényleg tudnád is bizonyítani, hogy Ő küldte 10 éve. Neked semmi félnivalód nincsen.


Mondjuk jó farka lehet, ha 10 év után is felismered erről az illetőt kapásból :D


Inkább Ő parázzhatott be, de nyagyon. Ezért fenyegetőzik.

Szerintem írd meg neki, hogyan került hozzá a képe, hogy megnyugodjon, majd utána hagyd annyiban, ne is reagálj rá. Nem fog semmit csinálni. És talán a 10 éves fényképeinek a küldözgetéséről is leszokik.

tegnapelőtt 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, mond meg neki, hogy leszarod. Megvan az esély, hogy 10 éve is kamu volt a kép.
tegnap 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Este rájöttem nincs mitől félnem. Csak el akarom kerülni a felesleges rendőrségre járást. De rájöttem, hogy tudok én még keresni róla infókat amik neki még okozhatnak gondot.

Csak kis energiát kell rászánni. Aztán ha be is hívnak akkor arra is kitérek hogy akkor legyen valami más is amit megnézhetnek.

Amúgy kutakodtam kicsit és persze Romeon 39, 2014-ben 27-nek mondta magát, a hotbullon meg jelenleg 31. :D Mindenhol és mindig hazudik valamit.


Ja és nem a farka nem jó. Csak a nicknév is már ismerős volt. Aztán ugrott be a kép mert ahogy elrendezte a farkát rajta is klasszikus.

tegnap 09:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a romeon 14-ben milyen profillal volt?
tegnap 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért van mindenhol más nickem. :))))))
tegnap 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!