Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolja 1-2 ember azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja 1-2 ember azt, hogy ez vonzó?

Figyelt kérdés
Sokadjára futok bele olyan üzenetbe és profilba ahol olyan képek vannak egy-egy passzív pasiról, ahol éppen dugják vagy szop. Persze dugni is gumi nélkül dugják. Miért érzi valaki azt, hogy ez vonzó bárkinek, ha ezt látja?
ma 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Neked nem vonzó,másnak az. Ha nem a te műfajod,görgess tovább. Nem mindenki,mindent a te ízlésedhez igazít,másnak pont ez jön be.
ma 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem találna vele embereket nem azt a képet használnák.

Szerintem nagyobb rá a kereslet

ma 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van. Biztos van akinek nem azt üzeni, hogy egy 2 lábon járó STD fertőzés.
ma 10:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk attól hogy valakivel szexelt gumi nélkül ahogy gondolom te is megtetted már életed során még nem lesz fertőző beteg.

Ha mindenkivel így nyomná, és tényleg akárkivel akkor van rá esély hogy összeszed valamit.

De a betegség nem a semmiből jön csak azért mert nem használnak gumit. 2 egészséges ember ettől nem lesz nemi beteg 🤣

ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Hát az ok okozat itt játszik. Reklámozod hogy dugnak nélküle, stb. Szerintem is aki ilyen képekkel ismerkedik az olyan akit kerülnék. Nekem is taszító.
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Exem tudom hogy így ismerkedik

Vagyis mikor kalandot keres

Küld olyan fotót ahol épp a farkamat szopja, vagy mélytotkozom, 4év alatt lett pár ilyen fotó és igen gumi nélkül.

Valahol meg szerintem büszke és mutatni akarja hogy be tudja nyelni tövig.

A valóságban meg nem csinálja meg alkalmipasinak.

ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is taszító. De sok emberből kihozza az ösztönállatot, egészségükre. Számomra is nagyon ringyós.
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván azért teszi ki,mert ösztönállatból van a túlkínálat. Bár az állatokat nem sérteném meg ezzel a hasonlattal...
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokakat felizgat, hogy látja akcióban azt, akit később ő is megakciózhat.


A nemi betegségek túl vannak spilázva. Nem olyan gyakoriak, mint sokan hiszik, a legtöbb kezelhető, HIV ellen pedig ott a PrEP.

ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!