Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ember csak olyan személy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember csak olyan személy előtt gátlásos pl vetkőzés téren aki fontos neki és nem akarja hogy rosszat gondoljon róla ha meglátja?

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem, aki gátlásos az többnyire mindenki előtt az. Akinek viszont reális a testképe, nincsenek mindenféle komplexusai saját maga elfogadásával az a párja előtt pláne nem gátlásos, hanem örül annak hogy látja milyen hatást vált ki a puszta látványával a másikból.
2019. dec. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem az nem gátlásosság, ha az ember nem akar boldog-boldogtalan előtt levetkőzni.

Én például nem vagyok gátlásos, ha már valakivel eljutok a szexig (akár szerelmes vagyok, akár csak fizikai a dolog), viszont mások előtt nem vetkőznék le csak úgy, és nem a félelem miatt. Pl. a vetkőzős játékokat is mindig utáltam, inkább csak az lássa a testem, akihez már vonzódom.

2020. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a szüleim előtt nem vetkőzök le teljésen meztelenre. Előttük max alsóig.

Bárki más előtt simán le vetkőzök.

21/f

2020. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!