Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tinikorod álompasijai ma is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinikorod álompasijai ma is jól néznek ki?

Figyelt kérdés
Nálam elég vegyes a felhozatal.. 33F
ma 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem jön már be az aki tiniként bejött. Tiniként inkább az idősebb srácok tetszettek, most idősebb nőként meg inkább a tőlem fiatalabb férfiak.
ma 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem… mmeghíztak mint állat (40+)
ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Van akinek megmaradt a sármja, de ritka.
ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajna tinikoromba nem volt szerelmem. Egy iskolatársam volt akivel szexeltem, de ő is igazándiból kikényszerítette. Egyszer ugyanis lebuktam mikor chateltem. Azt mondta ha leszopom rendszeresen nem mondja el az osztálytársaimnak. A csajok oda voltak érte, hogy milyen jó pasi. Nekem mai szemmel nézve a régi osztály képeket nézve se az. Igaz lehet azért mert tudom úgy kellett leszopjam hogy én kicsit se vágytam rá és ez amit tett lehet megcsúnyítja. Ma már mást tennék, akkor inkább megtettem amikor akarta.
ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon meghíztak. :(
ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom most hogy néz ki mert 18 evesen meghalt 😢
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a kettő, akik akkor legjobban bejöttek, még most, 40 felett is jó pasik. :)
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!