Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A magukat passzívként meghatár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magukat passzívként meghatározó melegek mit élveznek annyira az anális szexben?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék - nekem férfiként nagyon tetszenek a férfiak - de mindig úgy gondoltam, hogy egy férfi a szeretete jeléül kínálja a hátsó felét a partnerének, hogy az minél kényelmesebben kielégülhessen - nem pedig azért, mert az egy olyan fantasztikus érzés.


Én semmi különösen kellemeset nem találok abban, ha feldugok magamnak valamit. Az lehet, hogy csikis és feláll tőle, de ha így folytatom a masztit, akkor a kakilási inger csak elnyomja - vagyis gyakorlatilag tönkreteszi az orgazmus élményét - ezért le is szoktam az anális segédeszközök próbálgatásáról. A fenekemmel csak a megcsomósodott széklet egyirányú kitolását érzem kielégítően kellemes érzésnek. Az idegen tárgyak csak idegesítően ingerelnek, mintha kakilnom kellene.


Viszont a meleg társkeresőkön gyakran látok olyan férfiakat, akik teljesen passzívnak határozzák meg magukat. Ez azt jelenti, hogy saját elmondásuk szerint nem akarnak normálisan dugni, csak arra vágynak, hogy valaki az alfelükbe jól megrakja őket!


Tulajdonképpen ebben mi lehet jó egy férfinak? Az ilyen férfiak hogyan élik meg a szexualitásukat? Közben feláll nekik és elélveznek a szabadon lógó péniszükkel, vagy másként történik meg a dolog?


Tudom, hogy van ez a prosztatás városi legenda, de nekem soha nem tűnt különösebben kellemesnek a prosztata végbélen keresztüli nyomkodása. Mindig úgy gondoltam, hogy az egyetlen igazán kielégítő szexuális élményt csakis a pénisze segítségével érheti el egy férfi!


Leírnátok nekem a lehető legnagyobb részletességgel, hogy hogyan is működik mindez a "teljesen passzív" beállítottságúaknál?



ma 09:03
A kérdező szavazást indított:
A passzívak normális erekciót és orgazmust élnek át a péniszük segítségével.
A passzívak valamilyen speciálias orgazmust élnek át a prosztatájuk segítségével.
A passzívak csak intenzív de kellemes kakilásszerű ingert élnek át a végbelükkel.
Valami másról van szó, lentebb kifejtem a részleteket.
5 szavazat
 1/1 steven95 ***** válasza:

Azt kell csinálnod amit szeretsz. Ha nem szereted, vagy nem tudod ezt eldönteni, de élmény alapján nem jön be, akkor ez arról szólhat hogy esetleg te kimaradsz valamiből.

Van aki nem csak "kedvességből" engedi, hanem kifejezetten jó neki. És nem, nem székelési ingert érez az ember, a székelési inger inkább izomösszehúzódást eredményez s ettől is lehet a kellemetlenség. Szerintem azt senki sem szereti. A síkosságon és a apró finom tágításon, és a lassú mélyebbre hatoláson van a hangsúly, nem az izomgyűrű gyors "átdöfésén".

Tévedés hogy a behatolás instant kell adjon valami jó érzést. Nem ad. Nem a fizikai benntartózkodás az elsődleges szempont hanem a "környezet szeretett teljes simogatása, finom óvatos közeledés, kellemes szintig tartó nyomásgyakorlás" bénán megfogalmazva :D, az már csak következmény hogy ez egyszerű behatolásnak "tűnik". Tehát nem egyszerűen x cmig y szélességben menjen be valami, nem erről szól!

ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!