Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz az, ha melegként undorodom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz az, ha melegként undorodom a transzoktól?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek, így kicsit megértem a heterokat is, akik tőlünk melegektől undorodnak.
ma 09:34
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
42%
Az. Rettenetes.
ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Nem gáz, nem jöhet be mindenki.

Nem kell éreztetni velük és senkinek nem lesz semmi baja.

ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Mivel meleg vagyok és nem izgatnak a nők, így a női pasik sem izgatnak.


Nekem egy férfi legyen férfi.


De a biszexuálisoknak biztos főnyeremények 😇

Ízlés kérdése

ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom női vélemény mennyire érdkekel, de végülis a meleg kategóriába esek. Én nem undorodom a transzoktól. Igen, vannak alja transzok, de minden csoportban vannak akik nem tudnak viselkedni. Ellenben randiznék-e transzneművel? Nehéz kérdés, de valószínűleg nem. Vannak olyanok, akik a tranzíció végén vannak, és tényleg úgy néznek ki, mintha úgy születtek volna, ahogy. Teljesen átműtve, hormonokkal stb. Az még talán belefér. De így a kettő között, ahol még egyik nemre sem hasonlít igazán, hát az nekem sem működik. Egy magas, pasi alkatú, pasi szagú, borostás, parókás, gyengén sminkelt transz nő nem tud vonzó lenni nekem. Pláne pénisszel. Kitartást kívánok azoknak, akik ezen az úton vannak, biztos rohadt nehéz.
ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!