Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gáz ha szexhaverságba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz ha szexhaverságba akar az ember csókot?

Figyelt kérdés
Meg izgat a simi, bújás is egy Kiss szex után. Aktívként írom. Csak mert mikor ezeket bedobtam mindenki offolta mondván csak Szex.
szept. 16. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom
szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarnak intimitást belevinni.
szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem gaz
szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Mondjuk most könnyem beszélek, van kapcsolatom. De mikor nem volt, én akkor mindig élveztem. Elég unalmas lett voln nélküle.
szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A csók bizalmi dolog és érzelmeket feltételez. Szexhaverok általában orál és anál téren vannak egymás életében.

Nagyon ritka,ahol csók, vagy egyéb érzéki gyengédség van. Egyébként pedig ritka az, aki jól csókol.

szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet en vagyok nagyon konzervativ, de amig nem volt elojatek, csok, simogatás, addig nekem soha nem allt fel..
szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akkor gáz, ha nem egyeztek meg arról, hogy mit csináltok egymással. Én el tudok képzelni olyan szexkapcsit, ahol ez tabu, mert túl érzéki, és olyat is, ahol anélkül nem kezdődhet el a szex.
szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de engem a szexpartnerem az aktív úgy lesmárolt missziónárius pózban, hogy szólni nem tudtam.
szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nicholas Nelson ***** válasza:
100%

Szerintem amiatt mert félnek hogy valami többet (is) érezhetnek

Volt egy fwb-m (barátság extrákkal) többször találkoztunk csak úgy és lógtunk együtt mint szexeltünk de amikor volt, akkor csókolózntunk és összebújtunk, ölelkeztünk

Aztán a srác ghostolt, nem adott rá okot miért de szerintem azért mert ezek miatt többet érezhetett, semmi ilyet nem mondott de az arcára rá volt írva minden


Szóval a legtöbben ezért nem szeretnének szerintem illetve még annyi ötletem van hogy amiatt mert nem bíznak meg az illetőben, mert vadidegennel én sem csinálnék ilyet

szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem vokt egy egyéjszakásom, ahol egy ideig szimpi volt a srác, smároltunk, majd haza is vitt magához. Majd elkezdett leitatni, egy pontog élveztem, még az is kicsúszott a számon, hogy szeretem, meg h cuki. Annyira leitatott h nem is emlekszem az este nagy részére...reggel kidobott. Majd tiltott.
szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!