Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív vagy passzív van több?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív vagy passzív van több?

Figyelt kérdés
Te milyen vagy?
szept. 15. 15:41
A kérdező szavazást indított:
Aktív van több
Passzív van több
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
21/Aktív
szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
De mi? Én pl. passzív dohányos vagyok. Vagy te mire gondoltál?
szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
De a legtöbb, aki egyik se. És utálják ezt a besorolást
szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Oroszország
szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Kb 45% uni, aktív és passzív pedig 25-25% kb egyformán.

A maradék 5% meg egyik sem, azaz side. Senki nem győz meg engem arról, hogy nem ezek a valódi arányok. Hiába nagyítják fel itt gyakorin sokszor a passzívak arányát, az ostobaság.

Grindren és Romeon akárhányszor megszámoltam X távolságon belül, a fenti arányokhoz hasonló számok jöttek ki, nem számít, hogy épp hol tartózkodtam. Valamint az egyik régi magyar meleg társkereső oldalon is volt egy statisztika ami nagyjából ezeket az arányokat tükrözte.

Szóval én meg vagyok győződve, hogy hellyel közel ezek a valódi arányok. Nem pedig az, hogy 60% minimum passzív, nem is értem hol élnek azok az emberek akik ilyeneket írnak.

szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
En 21/Passziv
szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
25%aktív, 25%passzív, 35% olyan aki uninak mondja magát de valójában passzív. 15% valóban uni.
szept. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

#7 Már önmagában az a feltételezés, hogy az aktívak, passzívak és unik közül az unik vannak a legkevesebben is eléggé elrugaszkodott a valóságtól, az arányok amiket írsz az meg különösen.

Továbbra is tartom magam az #5-ben írt arányokhoz, mert lehet nem a legnagyobb minták alapján lettek megállapítva de legalább egyáltalán nem hasraütésszerű dobálózás a számokkal.

szept. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is olyan arányban vannak mint az 5-ös válaszoló szerint.

Meg a folytonos "aktív-hiányhoz" tegyük hozzá hogy sok passzív nem akar unival semmit mert hogy nem tekintenek rájuk aktívként, másrészt akinek jó formás segge van az hamarabb fog találni akármilyen partnert, mint akinek normál vagy semmilyen segge van.

szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A szavazásban többen vettek részt. Azt az arányt mondjuk reálisnak találom :D
szept. 16. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!