Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet egy aktív pasi alárendel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy aktív pasi alárendelt és egy passzív pasi domináns?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki nagyon szeret a szexben alárendelt lenni. Nincs ezzel egyedül. Passzívként ezt azért nem is olyan nehéz átélni. Konkrétan ő nem várja, hogy bántsák vagy alázzák, de nagyon élvezi, ha az aktív pasi tényleg férfi és tudja, hogy mit akar.

Ezzel együtt az illető nem teljesen passzív, hanem kicsit uni. Néha azért betenné ő is. És lenne is, aki szívesen befogadná. De a lelke akkor is várja, hogy valamennyire alárendelt legyen. Tehát ő az aktív, ő dugja meg a másikat, de ezt valahogyan mégis alárendelt szerepben tegye.

Tehát erre vonatkozik a kérdés. Hogyan tud egy pasi fölérendelt és domináns lenni, aki épp a fenekét adja egy aktushoz? És hogy tud egy pasi alárendelt lenni, aki épp a farkát adja az aktushoz?

Elsősorban nem a szavakra vagyunk kiváncsiak. Sokkal inkább a testbeszédre.

Ötlet, gondolat ezzel kapcsolatban?



szept. 9. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem passzív létemre vonz a dominálás!


Élvezem mikor egy szexi testű, szép farkú/ heréjű pasi azt csinálja, amit mondok neki és engedelmeskedik!


Ezen kívül szeretem csinálni durvább dolgokat is(CBT,kötözés stb) , csak ugye olyan partner kell, aki vevő ezekre


26F

szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A felvetést se értem, mi köze a kettőnek egymáshoz? Az aktív passzív azt jelenti, hogy ő szeret dugni, vagy azt szereti, hogy őt dugják. (Bár orál esetén is használt fogalom.) A domináns és szub felosztás teljesen más szempontból történik, egy aktív is lehet alárendelt.
szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké, hogy lehet egy aktív is alárendelt. De hogyan fejezed ki?


Ha aktívként vagyok domináns, akkor például sok pózban meg tudom ragadni határozottabban a passzívot, tudom erőteljesebben tolni vagy éppen kisebb mozgásteret adok neki. Nem durvulok, nem erőszakoskodom, nem is mondok semmit, mégis kifejezem, hogy én uralom a helyzetet.

Fordítva ezt kevésbé tudom elképzelni. Persze passzívként is mondogathatom, hogy gyorsíts, lassíts, told mélyebbre, de ezt kevésnek érzem a helyzet uralására.

Tehát oké, hogy a passzív irányít, de hogyan fejezi ezt ki?

szept. 9. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogalomzavar a négyzeten.
szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Én aktív vagyok és erősen sub. Szerintem nem zárja ki egymást a kettő.
szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik haverom egy kigyúrt potens aktív/uni bika, de iszonyatosan sub tud lenni, és nagyon tudja élvezni.
szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!