Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen technikát alkalmazol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen technikát alkalmazol társkeresőn: aktív vagy, és írogatsz a neked tetsző emberekre, akik aztán vagy válaszolnak, vagy lelépnek, vagy pedig passzív vagy, és várod a megkereséseket, akiknek tényleg tetszel?

Figyelt kérdés
szept. 13. 16:30
 1/9 DominikX ***** válasza:
100%
Passzív vagyok és várom a megkereséseket kb. Nagyon ritkán én is írok. 27/p
szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszarok mindenkit
szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aktív vagyok és ritkán lépek be

Rengeteg megkeresést kapok.

Alig győzök válaszolni, de mindegyik csak fotót akar, vagy alkalmit.

szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én kiírtam, hogy barátkoznék, alkalmi szex nem érdekel. Nem is ír szinte senki... :D
szept. 13. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Én megkeresés szempontból passzív vagyok, mert folyton annyi üzenetet kapok, hogy nem tudok egyszerre annyira válaszolni.

#4-es, pedig én is azt írtam ki, hogy barátkoznék, pont emiatt nem is intim, hanem egy olyan kép van kint rólam, amin ruhában vagyok és alig olvassák el az emberek felém. Ugyanúgy jönnek a kalandos kérsésekkel.

szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A barátkozást keresők talán azért nem írnak rád, vagy nem írnak lassan senkire, mert sok pofára esést éltek meg. Írtak, jelöltek, az alapján, amit más a profiljára írt.

Nagyon sokan kiírják a barátkozást, de egészen máshogy képzelik el,mint maga a szó jelentése. Van akinél egy plázás sz.pás is barátkozás.

Így csendben vannak már, akik barátkoznának, vagy csak ritkán próbálkoznak.

szept. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én introvertált vagyok, nehezen irok másokra, de egyszer kétszer megesik, kb évente
szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az introvertáltak között van a legtöbb értelmes meleg.
szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: Szerintem is így van, akik csak szexet keresnek, azok elég megbízhatatlanok, hamar lelépnek.
szept. 14. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!